مقالات ISI توهم شنوایی کلامی : 119 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
توهم شنوایی کلامی شایع ترین نوع توهم در بیماران اسکیزوفرنیک می باشد و به صورت یک یا چند صدا یا به شکل جملات و عبارات مختلف شنیده می شود. گاهی به صورت تکرار شونده و گاهی به صورت موسیقی یا صداهای عجیب وغریب درک می گردد. این نشانه ممکن است به صورت های زیر باشد: جمله ای که به بیمار دستور می دهد. مثلا همسرت را بزن یا این کار را نکن؛ جملاتی که به او ناسزا و فحش می گویند یا از او ایراد می گیرند یا به او اخطار می دهند. به صورت صداهای متناقض. به طور مثال ممکن است یک صدا خوبی بیمار را و یک صدا بدی او را بگوید. ممکن است به صورتی باشد که دو نفر با هم راجع به بیمار صحبت می کنند و وی حرف های آنها را بشنود.
در این صفحه، تعداد 119 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع توهم شنوایی کلامی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Brain functional connectivity during the experience of thought blocks in schizophrenic patients with persistent auditory verbal hallucinations: An EEG study

Effects of bilateral repetitive transcranial magnetic stimulation on treatment resistant auditory–verbal hallucinations in schizophrenia: A randomized controlled trial ☆