مقالات ISI اضطراب دوران کودکی : 117 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
جهان کودکان ، جهانی آکنده از خطر ، واقعیت و گمان است . جهانی ست که بسیاری از بزرگ سالان ویژگی های خاص آن را فراموش کرده اند. اگر آنان برای چند دقیقه به دوران کودکی خود برگردند و به زمانی بیندیشند که سایه ی برگ های درختان در شب آنان را می ترساند ،بی گمان در می یابند چرا کودکان از موضوع هایی می ترسند که چندان ترسناک هم نیستند. باورها،گمانه ها و تخیلات کودکان برایشان صد در صد واقعی هستند ،زیرا هرچه به گمان و خیالشان در می آید حقیقت دارد . زمانی که کودک ساعت ها با عروسک ها و اسباب بازی هایش بازی می کند و به هر کدامشان نقش و شخصیتی واقعی می دهد چرا سایه ی روی دیوار هیولایی ترسناک نباشد که می خواهد او را بگیرد. برخی ترس های کودکان رایج و طبیعی و برخی دیگر غیر عادی و نادر هستند . اگر پدر و مادر و نزدیکان کودک نسبت به ترس او بی توجه غافل باشند ، نه تنها گاهی بر شدت آن افزوده شود، بلکه این احتمال وجود دارد ،در ذهن و اندیشه ی او تثبیت و ماندگار شود . برای همین ،باید پیش از این که ترس کودک برای او و خانواده اش مسئله و مشکلی بغرنج و حاد شود ، راهی برای کاهش و نابودی آن بیابند . نخستین گام برای این منظور نیز ،پذیرش تمامی هیجانات و گمانه های کودک است ، چه آن دسته که خوش آیند و رضایت بخش هستند ، مانند شادی و نشاط چه آن دسته که ناخوش آیند و نامطلوب هستند مانند ترس و اضطراب.
در این صفحه، تعداد 117 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع اضطراب دوران کودکی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Relationships between self-reported childhood traumatic experiences, attachment style, neuroticism and features of borderline personality disorders in patients with mood disorders

Cognitive biases in childhood anxiety disorders: Do interpretive and judgment biases distinguish anxious youth from their non-anxious peers?

Parenting strategies and socio-cultural influences in childhood anxiety: Mexican, Latin American descent, and European American families