مقالات ISI الکتروشوک درمانی : 142 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
الکتروشوک درمانی یکی از موثرترین و مطمئن ترین و بی خطرترین متدهای درمانی در روانپزشکی مدرن می باشد. موارد مصرف الکتروشوک شرایط خطیری هستند که الکتروشوک می تواند نقش حیاتی و نجات دهنده ای داشته باشد. مثال های زیر نمونه هایی از ضرورت های درمان با الکتروشوک هست: بیماران افسرده ای که تمایل به خودکشی در آنها به قدری شدید است که نیاز به مراقبت دائمی دارند؛ بیماری که غذا نخوردن و سوء تغذیه حاصل از آن جان وی را به خطر انداخته است و شکست در درمان دارویی در شرایطی که داروی مناسب با مقدار و مدت کافی به بیمار داده شده است. اکثر بیماران پس از دو یا سه بار انجام ECT، فرایند بهبودی را در خود مشاهده می­نمایند. شوک درمانی تحت نظارت و همکاری کامل تکنسین بیهوشی،پزشک مسئول و بیمار و همراه بیمار انجام می گیرد.
در این صفحه، تعداد 142 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع الکتروشوک درمانی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله