مقالات ISI دوره منیک : 103 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
افرادی که دوره های منیک دارند حتی در صورتی که دوره افسردگی نداشته باشند. مبتلا به اختلال دوقطبی تشخیص داده می شوند. اصطلاح دو قطبی بر دو قطب مانی و افسردگی دلالت دارد. با این حال همه ی افراد مبتلا به اختلال دو قطبی علایم افسردگی نشان نمی دهند. افراد در وسط دوره ی منیک ممکن است معاشرتی, هوشیار, پرحرف ,خلاق, بذله گو و از خود مطمئن به نظر برسند. با این حال تجربه ی افراد در دوره ی منیک بسیار پیچیده تر است. احساسهای گشاده رویی و انرژی آنها می تواند موجب کژکاریهای جدی شود. عزت نفس آنها می تواند شدیدا کاذب باشد و تفکر آنها می تواند بزرگ منشانه و حتی کیفیت روان پریش داشته باشد. اغلب افراد در دوره ی منیک افکار عجیب و غریب از این دست ندارند. اما ممکن است افکار غیر عادی و دوره های خلاقیت عجیب داشته باشند. افکار آنها شتاب می گیرد و ممکن است از فکری به فکر دیگر یا از فعالیتی به فعالیت دیگر بپرند, به راحتی دچار حواسپرتی می شوند و طالب تحریک می باشند. آنها ممکن است پرحرف تر شوند و بلندتر از معمول و با چنان سرعتی صحبت کنند که دنبال کردن صحبت آنها یا قطع کردن آن برای دیگران دشوار باشد. آنها ممکن است شوخی کنند, با کلمات بازی کنند, اظهارات جنسی, بر زبان آورند و شاید نمایشی و احساساتی یا متخاصم و پرخاشگر شوند. افراد غریبه ممکن است این آدمها را بسیار معاشرتی, دوستانه, یا خلاق برداشت کنند اما کسانی که آنها را می شناسند متوجه می شوند اشکالی جدی وجود دارد و رفتار و افکار آنها از کنترل خارج هستند
در این صفحه، تعداد 103 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع دوره منیک آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله