ترجمه مقالات تخصصی ISI + تایپ رایگان

معرفی سرویس ترجمه

این مجموعه با چند سال تجربه در امر ترجمه تخصصی مقالات ISI و با همکاری تعدادی از اساتید زبان انگلیسی و مترجمان حرفه ای، آمادگی دارد مقالات انگلیسی مورد نظر شما را در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیت مطلوب به زبان فارسی ترجمه نماید.

ضمانت بازگشت پول : در صورت نقص یا ضعف ترجمه، اصلاحات لازم به رایگان انجام می شود و در صورت عدم رضایت، 100% هزینه به شما عودت خواهد شد.

تایپ رایگان : ترجمه کلیه مقاله ها به صورت تایپ شده و در قالب WORD تحویل داده می شود.

کپی رایت : حق انتشار ترجمه مقالات برای این سایت محفوظ خواهد بود.

هزینه و زمان ترجمه : بر اساس «تعداد کلمات» هر مقاله و طبق جدول زیر محاسبه می شود و سپس از طریق ایمیل به شما اعلام می گردد :


ردیف کیفیت ترجمه سرعت تحویل تعرفه هر کلمه
1 عمومی عادی 20 تومان
2 عمومی فوری 40 تومان
3 تخصصی عادی 30 تومان
4 تخصصی فوری 60 تومان
5 تخصصی + بازخوانی و ویرایش عادی 70 تومان
6 تخصصی + بازخوانی و ویرایش فوری 140 تومان

فرایند سفارش ترجمه

1) انتخاب مقاله : ابتدا با مراجعه به دسته بندی موضوعی مقاله ها، یکی از مقالات را انتخاب فرمایید. (در حال حاضر سفارش ترجمه برای مقالات خارج از آرشیو این سایت پذیرفته نمی شود.)

2) درخواست محاسبه هزینه ترجمه : سپس از طریق لینک موجود در صفحه معرفی مقاله، درخواست محاسبه هزینه ترجمه را ارسال فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت نتیجه را به ایمیل شما ارسال نمایند.

3) پرداخت هزینه ترجمه : بر اساس کیفیت ترجمه و مدت زمان مورد نظر، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

4) پیگیری وضعیت ترجمه و دریافت فایل تایپ شده : به محض پرداخت آنلاین، یک کد رهگیری به شما تحویل داده می شود که با استفاده از آن و مراجعه به صفحه پیگیری وضعیت ترجمه می توانید وضعیت ترجمه مقاله خود را پیگیری نموده و به محض اتمام، فایل WORD تایپ شده آن را دانلود فرمایید.