مقالات ISI تصورات غلط : 91 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
عقاید پیش‌فرض، سوء ‌تفاهمات مفهومی، و باورهای غیر علمی را تصور غلط می‌نامند. فردی که دارای تصورات غلط است هیچ وقت نمی‌داند که ایده‌ها یا باورهای وی اشتباهند. یک حقیقت جالب دیگر این است که چنین فردی حاضر به پذیرش اشتباه خویش نیست. اگر فردی حاضر نشود تصورات غلط خویش را نادیده انگارد چنین چیزی تنها به فرآیند یاد گیری خودش آسیب می‌زند. تصورات غلط درباره‌ی علم به چند دلیل شکل می‌گیرند. این تصورات غالباً از فردی به فرد دیگر منتقل می‌شوند. هم بزرگ سالان و هم کودکان از باورها و تصورات پیش ‌فرضی نسبت به علم برخوردارند و به هیچ قیمتی حاضر نیستند این باورها و تصورات را تغییر دهند.
در این صفحه، تعداد 91 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تصورات غلط آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.