مقالات ISI اصول طراحی : 131 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
امروزه با توجه به نیازهای جامعه چه کودکان و چه بزرگان در محیط زندگی بایستی تمام جوانب را رعایت نمود بخصوص توسعه پایداری را حتما در طراحی های خود در نظر گرفت از ایده های طراحی میتوان به ترکیب فضای باز و بسته ؛ جدا سازی فضای خصوصی و عمومی توجه قرار دادن بحث اقلیم منطقه ؛ رعایت معماری الگوهای پایدار درمعماری بومی و پایدارانعطاف پذیری فضا و مبلمان، استفاده از نور و آب و گیاهان، طراحی فضاهایی مبهم و کنجکاوکننده، استفاده از رنگهای مهیج، طراحی فضاهای ایمن و... .اشاره کرد.
در این صفحه، تعداد 131 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع اصول طراحی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Fibrous structures: An integrative approach to design computation, simulation and fabrication for lightweight, glass and carbon fibre composite structures in architecture based on biomimetic design principles ☆