مقالات ISI الگوریتم زمان بندی : 177 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
مولفه زمان‌بندی پردازش‌ها در سیستم‌عامل بخشی از سیستم‌عامل است که تصمیم می‌گیرد که کدام پردازش چه زمانی و به چه مدتی اجرا شود. بسته به نوع سیستم‌عامل، ممکن است از همه زمان‌بندی ها استفاده نشود. زمان‌بندی پردازش‌گر با مسئله تصمیم‌گیری انتخاب پردازش بعدی برای اجرا سروکار دارد. برای این کار الگوریتم‌های مختلفی وجود دارد، که چند مورد را می توان نام برد: الگوریتم اجرا به ترتیب ورود ، ساده‌ترین الگوریتم زمان‌بندی است. از این الگوریتم بندرت استفاده می‌شود و یا به عنوان الگوریتم ثانویه و به همراه دیگر الگوریتم‌ها استفاده می‌شود. الگوریتم نخست کوتاه‌ترین کار پردازنده به پروسه‌ای اختصاص می‌یابد که طول اجرای آن از همه کمتر است. در الگوریتم زمان‌بندی اولویت، یک مقدار اولویت به هر کدام از پردازش‌ها تخصیص داده می‌شود، و پردازش با اولویت بالاتر برای اجرای بعدی انتخاب می‌شود. پردازش‌های با اولویت یکسان به صورت اجرا به ترتیب ورود زمان‌بندی می‌شوند.
در این صفحه، تعداد 177 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع الگوریتم زمان بندی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

A comparison of scheduling algorithms for flexible flow shop problems with unrelated parallel machines, setup times, and dual criteria