مقالات ISI تولید کارگاهی : 198 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
به تولید یک تا تعداد محدودی از محصولات طراحی شده بر اساس مشخصات درخواستی مشتری که در طول مدت زمان از پیش تععین شده و با هزینه از پیش مشخص شده، تولید می شود، در اصطلاح تولید کارگاهی می گویند. مشخصه اصلی این نوع سیستم، حجم کم تولید و تنوع بالای محصولات است. سیستم تولید کارگاهی شامل ماشین های چندمنظوره ای است که در بخش ها یمختلف به کار گرفته می شود. برای انجام هر پروژه ای به شرایط تکنولوژیکی منحصر بفرد نیاز هست، تنظیمات ماشین برای هر پروژه متفاوت است و دنباله و روند خاصی برای انجام هر پروژه تعیین می شود. در این نوع سیستم تولید، محصولات دارای تنوع زیاد ولی با حجم بسیار پایین تولید می شود؛ احتیاج به ماشین آلات و تجهیزات چندمنظوره است؛ نیاز به کارگران بسیار ماهر برای انجام قسمت های مختلف پروژه تولید است؛ انبارهای بزرگ و مواد اولیه زیادی نیاز هست؛ برنامه ریزی تفصیلی و با جزئیات تولید هر محصول ضروری است و نهایت اینکه در این نوع سیستم تولید امکان استفاده از روش های ابتکاری و خلاقانه برای تنوع بخشی به محصولات وجود دارد.
در این صفحه، تعداد 198 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تولید کارگاهی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Colored Petri Net Modeling of Metal Distribution in a Job Shop Iron Foundry: Improving Flow in a Pull System with Perishable In-Process Inventory

Comparison of constraint logic programming and distributed problem solving: a case study for interactive, efficient and practicable job-shop scheduling