مقالات ISI رفتار انسانی : 113 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
رفتار انسانی مجموعه ای از رفتارهای به نمایش گذاشته شده توسط انسان ها می باشد و تحت تاثیر فرهنگ ها، نگرش ها، احساسات، ارزش ها، اخلاق، قدرت، تفاهم، هیپنوتیزم، متقاعدسازی، اجبار و / یا ژنتیک است. همچینین رفتار انسانی طیف وسیعی از اقدامات و رفتارهای انسانی است که یک فرد در ارتباط با محیط اطراف خود و در پاسخ به محرک های مختلف و به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه ، داوطلبانه و یا اجباری به نمایش میگذارد.
در این صفحه، تعداد 113 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع رفتار انسانی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

The impact of human behavior on ecological threshold: Positive or negative?—Grey relational analysis of ecological footprint, energy consumption and environmental protection