مقالات ISI خلاقیت در مدیریت کسب و کار : 192 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
طبق تعریف، خلاقیت یعنی توانایی تولید ایده ها و راه حل های متعدد، جدید و مناسب برای حل مسائل و مشکلات. خلاقیت شامل تولید چیزی است که هم اصیل و هم ارزشمند باشد و نشأت گرفته از فرایندهای خودآگاه و ناخودآگاه انسان می باشد.
خلاقیت به عنوان جوهره کارآفرینی و یکی از عوامل کلیدی و رمز پیشرفت و حتی بقای سازمان های نوین است. پیتر دراکر معتقد است خلاقیت و کارآفرینی چنان لازم و ملزوم یکدیگرند که می توان گفت کارآفرینی بدون خلاقیت و نوآوری حاصلی ندارد. مفهوم خلاقیت به عنوان نیرویی پویا در مطالعات روانشناسی، جامعه شناسی و نظریه پردازان فرهنگی و هنری مطرح است.
خلاقیت یکی از صفات مشخص و و بارز کارآفرینان است که با نوآوری عجین شده ،رهیافت مختلفی را به همراه می آورد. زمانیکه ذهن فرد خلاق از اطلاعات خام انباشته شد، به طور غیر محسوس شروع به کار می کند و پس از تجزیه و تحلیل و ترکیب اطلاعات به روشی تازه دست می یابد.
افراد خلاق خیال پرداز هستند و رویاهای خود را بهتر به خاطر می آورند. آنها شیفته تازگی هستند و به دنبال تحریک ذهنی و نه محرک های قوی و مخاطره آمیز جهان واقعی هستند. هوش بالا، سیالیت فکری، انعطاف پذیری ادراکی، ابتکار، استقلال رأی، اعتماد به نفس، ریسک پذیری، تمرکز ذهنی و تمایل به موفقیت از مهم ترین ویژگی های شخصیتی افراد خلاق است.
در این صفحه، تعداد 192 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع خلاقیت در مدیریت کسب و کار آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

The future of leadership development: The importance of identity, multi-level approaches, self-leadership, physical fitness, shared leadership, networking, creativity, emotions, spirituality and on-boarding processes