مقالات ISI روانشناسی محیطی : 91 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
آیا معماران قادر هستند ساختمان هایی را طراحی کنند که کالبد آن را به ارتقاء خالقیت و کاهش ناهنجاری های اجتماعی و درونی افراد کمک کند؟پاسخ به این سوال نیازمند درک صحیح عوامل تاثیرگذار بر موضوع نظیر شناخت کاربران ابعاد وجودی نیازهای وی شناخت محیط و .. است تا ضمن سازماندهی و تجزیه و تحلیل اطلاعات مربوطه بتوان با شناخت فرهنگ کاربران و محیط فکری نو و راه حل متفاوت و مناسبی را عرضه نمود فاصله بین محیط بالقوه یعنی محیط ذهنی و آرمانی طراح و محیط بالفعل ییعنی محیطی که ساخته می شود و مورد بهره برداری قرار می گیرد فاصله زیادی است .در طراحی محیط بایستی نوع شخصیت فرد مقابل یا فرهنگ خانواده یا شهر و در نهایت اعتقادات را در نظر گرفت.
در این صفحه، تعداد 91 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع روانشناسی محیطی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.