مقالات ISI الکتروشوک درمانی : 111 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
الکتروشوک درمانی یکی از موثرترین و مطمئن ترین و بی خطرترین متدهای درمانی در روانپزشکی مدرن می باشد. موارد مصرف الکتروشوک شرایط خطیری هستند که الکتروشوک می تواند نقش حیاتی و نجات دهنده ای داشته باشد. مثال های زیر نمونه هایی از ضرورت های درمان با الکتروشوک هست: بیماران افسرده ای که تمایل به خودکشی در آنها به قدری شدید است که نیاز به مراقبت دائمی دارند؛ بیماری که غذا نخوردن و سوء تغذیه حاصل از آن جان وی را به خطر انداخته است و شکست در درمان دارویی در شرایطی که داروی مناسب با مقدار و مدت کافی به بیمار داده شده است. اکثر بیماران پس از دو یا سه بار انجام ECT، فرایند بهبودی را در خود مشاهده می­نمایند. شوک درمانی تحت نظارت و همکاری کامل تکنسین بیهوشی،پزشک مسئول و بیمار و همراه بیمار انجام می گیرد.
در این صفحه، تعداد 111 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع الکتروشوک درمانی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Effects of 3 different stimulus intensities of ultrabrief stimuli in right unilateral electroconvulsive therapy in major depression: A randomized, double-blind pilot study

Quality assessment and comparison of evidence for electroconvulsive therapy and repetitive transcranial magnetic stimulation for schizophrenia: A systematic meta-review