مقالات ISI طراحی محیطی : 89 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
امروزه دخل و تصرف بی رویه انسان در محیط پیرامون، بحران انرژی، آلودگی های زیست محیطی و آگاهی از اینکه فعالیت های مربوط به ساخت و ساز ساختمانها نقش عمده ای در مصرف سوخت های فسیلی و تولید گازهای آلاینده دارند، معماری با چالش بزرگی مواجه کرده است که در این راستا توجه به اهداف طراحی های زیست محیطی و بکارگیری اصول پایداری در طراحی معماری به عنوان یکی از راهکارهای موثر جهت عبور از این بحران مورد تاکید قرار می گیرد. هدف طراحی محیطی 1 - مردم را به ساده ترین شکل راهنمایی می کند. 2 - زیباسازی از طریق به کارگیری اصول فرم، طرح و هماهنگی آنها با یکدیگر و محیط پیرامون خود انجام می گیرد. 3 - افزایش سطح فرهنگ جامعه در قالب اهداف تبلیغاتی فرهنگی و تجاری از طریق دیوار آگهی ها، بنرها و غیره.
در این صفحه، تعداد 89 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع طراحی محیطی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.