مقالات ISI طراحی شبکه : 171 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
طراحی به معنای حقیقی در دنیای شبکه , راه و رسم , مدیریت و سازماندهی اجرای آن است . همانند نقشه ساختمان که بنا از روی آن ساخته می شود . در طراحی شبکه نیز نقشه حرف اول را می زند که تمام جزئیات نیز در آن لحاظ شده و قدم به قدم آن برنامه ریزی شده است. طراحی شبکه شامل 6 فاکتور است: 1- کارایی (کارایی در شبکه یک مفهوم نسبی است . بعضی ها کارایی را در قدرت پاسخ دهی یک نرم افزار . بعضی ها در انتقال اطلاعات با سرعت بالا و یا بعضی ها در سر پا ماندن شبکه و خارج از دسترس نبودن ان حتی برای یک ثانیه و ... می بینند . همه این تفکرات در نوع خود صحیح هستند اما نکته اینجاست که بستگی به تفکر کاربران شبکه طراحی و تجهیزات آن زمین تا سریا فاصله و تفاوت دارد . پس در درجه اول نیاز و افکار کاربران را بشناسید . ) 2- همزیستی مسالمت آمیز نرم افزارها 3- برگشت پذیری 4- مدیریت پذیری 5- امنیت 6- هزینه نرم افزار ها حرف اول و آخر را در طراحی یک شبکه می زنند . اگر شما طرحی از شبکه را آماده کنید که از نظر علمی فوق العاده باشد , اما کاربران نتوانند با نرم افزار های خود سرعت را حس کنند , این طرح فاقد ارزش است.
در این صفحه، تعداد 171 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع طراحی شبکه آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.