مقالات ISIطراحی شبکه : 171 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
طراحی به معنای حقیقی در دنیای شبکه , راه و رسم , مدیریت و سازماندهی اجرای آن است . همانند نقشه ساختمان که بنا از روی آن ساخته می شود . در طراحی شبکه نیز نقشه حرف اول را می زند که تمام جزئیات نیز در آن لحاظ شده و قدم به قدم آن برنامه ریزی شده است. طراحی شبکه شامل 6 فاکتور است: 1- کارایی (کارایی در شبکه یک مفهوم نسبی است . بعضی ها کارایی را در قدرت پاسخ دهی یک نرم افزار . بعضی ها در انتقال اطلاعات با سرعت بالا و یا بعضی ها در سر پا ماندن شبکه و خارج از دسترس نبودن ان حتی برای یک ثانیه و ... می بینند . همه این تفکرات در نوع خود صحیح هستند اما نکته اینجاست که بستگی به تفکر کاربران شبکه طراحی و تجهیزات آن زمین تا سریا فاصله و تفاوت دارد . پس در درجه اول نیاز و افکار کاربران را بشناسید . ) 2- همزیستی مسالمت آمیز نرم افزارها 3- برگشت پذیری 4- مدیریت پذیری 5- امنیت 6- هزینه نرم افزار ها حرف اول و آخر را در طراحی یک شبکه می زنند . اگر شما طرحی از شبکه را آماده کنید که از نظر علمی فوق العاده باشد , اما کاربران نتوانند با نرم افزار های خود سرعت را حس کنند , این طرح فاقد ارزش است.
در این صفحه، تعداد 171 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع طراحی شبکه آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Design of face recognition algorithm using PCA -LDA combined for hybrid data pre-processing and polynomial-based RBF neural networks : Design and its application