مقالات ISI برنامه نویسی شبکه : 121 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
برنامه نویسی تحت شبکه یعنی برنامه نویسی ای که بتوان از کلاینت های مختلفی در شبکه برنامه مذکور را فراخوانی نمود و از برنامه خروجی استفاده کرد. این نوع برنامه نویسی در دو بستر پیاده سازی می شوند، برنامه نویسی در بستر شبکه جهانی اینترنت و یا برنامه نویسی در بستر شبکه های داخلی. برای مثال انواع برنامه نویسی در بستر شبکه جهانی اینترنت ، میتوان به کلیه سایت هایی که سرویس های مختلفی را اشاره می دهند متذکر شد. برخی از این سایت ها حتی با شبکه های داخلی شرکت ها و سازمان ها ارتباط برقرار کرده و وب سرویس های متعددی را سرویس دهی می کنند. برای مثال انواع برنامه نویسی در بستر شبکه های داخلی نیز می توان به کلیه برنامه هایی که بانک ها ، سازمان ها ، ادارات و ... برای انجام امورات داخلی خود انجام می دهند اشاره نمود. توضیح در مورد زبان های برنامه نویسی: با تمامی زبان های برنامه نویسی، برنامه نویسی هرچیزی ممکن است، اما مشکلات همیشه قابل رفع نیستند. پس قبل از شروع پروژه بهترین زبان برنامه نویسی مرتبط با پروژه را انتخاب و سپس برنامه نویسی را آغاز می کنیم. مثال برای یک وب سرویس اینترنتی ، زبان php و برای یک نرم افزار اتوماسیون اداری #C مناسب تر است. حتی توسط php هم میتوان برنامه نویسی را انجام داد. مثال کلیه سیستم بانکی بانک پاسارگاد، اعم از سیستم داخلی سایت اینترنت و سیستم مالی و اداری تماما با php برنامه نویسی شده است. تفاوت برنامه نویسی سوکت و برنامه نویسی شبکه را نیز می توان اینگونه بیان نمود: برنامه نویسی سوکت قسمتی از برنامه نویسی شبکه است. سوکت ارتباط شما را با پورتی مشخص برقرار می کند و پس از آن اطلاعات send/receive می شوند ولی مبحث شبکه، ارتباط با پورت های متعدد و زیادی خواهد بود و همچنین حجم انتقال داده ها نیز بالاست.
در این صفحه، تعداد 121 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع برنامه نویسی شبکه آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Modeling and automatic code generation for wireless sensor network applications using model-driven or business process approaches: A systematic mapping study

Distributed multi-objective cross-layer optimization with joint hyperlink and transmission mode scheduling in network coding-based wireless networks ☆