مقالات ISI مجازی سازی : 126 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
مجازی سازی، ساختن و ایجاد یک نسخه ی مجازی (به جای نسخه ی واقعی) از چیزی مثل سرور، سیستم عامل، دستگاه ذخیره اطلاعات و یا منابع شبکه است.در (فناوری اطلاعات) سه حوضه ی اساسی برای مجازی سازی وجود دارد: 1- مجازی سازی شبکه 2-مجازی سازی فضا 3-مجازی سازی سرور مجازی سازی سیستم عامل بدین صورت است که یک نرم افزار به قسمت یا پارتیشنی از هارد اجازه می دهد که در یک زمان و به طور هم زمان چندین فعالیت را انجام دهد.این تکنولوزی در دهه های پیشین در کامپیوتر های عظیم به کار گرفته شد بدین صورت مدیران از به هدر رفتن میزان زیادی هزینه و قدرت پردازش دستگاه جلوگیری می کردند. • مجازی سازی شبکه: مجازی سازی شبکه به ترکیب منابع موجود در شبکه با تقسیم بندی پهنای باند در دسترس به کانال هایی که هر کدام از دیگری مستقل است گفته می شود.همان طور که پارتیشن بندی هارد شما سامان دهی فایل ها را برایتان اسوده تر می کند مجازی سازی هم با وجود پیچیده گی های خود باعث می شود که پارت های به وجود امده راحتتر قابل مدیریت باشند. • مجازی سازی فضا: مجازی سازی فضا ادغام فضای فیزیکی از چندین شبکه است به گونه ای که به نظر می اید یک دستگاه ذخیره سازی از کنسول مرکزی مدیریت می شود. • مجازی سازی سرور: مجازی سازی سرور پوششی از منابع سرور (از جمله تعداد و ویژگی های سرور فیزیکی، پردازنده ها و سیستم های عامل) برای کاربر است.به این امید که کاربر دیگر مجبور به کار کردن با جزئییات پیچیده از منابع سرور نباشد.
در این صفحه، تعداد 126 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مجازی سازی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.