مقالات ISI طراحی یکپارچه : 90 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
با توجه به این که وظیفه اولیه پوسته ساختمان تنظیم شرایط غالب فضای خارج به منظور تامین شرایط آسایش در محیط داخل می باشد صرفه جویی در مصرف انرژی و فاکتورهای آسایش می تواند به طور مستقیم از طریق طراحی یکپارچه پوسته پاسخگو کنترل شوند. درطراحی یکپارچه سیستم پوسته ساختمان با توجه به پارامترهای اقلیمی به منظور حفظ انرژی و آسایش می باشد این شناخت موجب آگاهی طراحان و معماران از این مساله می شود که چنین سیستم هایی تا چه حدی می توانند جوابگوی نیازهای حرارتی، بصری و بهطور کلی آسایش کاربران ساختمان و حفظ انرژی در کشور ما باشند.
در این صفحه، تعداد 90 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع طراحی یکپارچه آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Research paperAn integrated beam-plate structure multi-level optimal design framework based on bi-directional evolutionary structural optimization and surrogate model

Overhanging rock slope by design: An integrated approach using rock mass strength characterisation, large-scale numerical modelling and limit equilibrium methods