مقالات ISI شبیه سازی سیستم : 108 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
شبیه‌ ­سازی‌ در واقع فرآیند طراحی‌ مدلی‌ از سیستم‌ واقعی است؛ که با ‌انجام‌ آزمایش­ها با استفاده از این‌ مدل و‌ با هدف‌ پی‌بردن‌ به‌ رفتار سیستم‌، یا ارزیابی‌ استراتژی­ های‌ گوناگون،‌ در محدوده‌ای‌ که‌ به‌ وسیله‌ معیار و یا مجموعه‌ای‌ از معیارها اعمال‌ شده‌، برای‌ عملیات‌ سیستم‌، صورت ‌می‌گیرد. شبیه ­سازی زمانی استفاده می­شود که به‌ علت پیچیدگی سیستم مورد نظر،‌ استفاده از روش ­های تحلیلی غیر عملی است. از این‌رو روش­ های مطالعه سیستم از طریق شبیه ­سازی مطرح می­ شود.
در این صفحه، تعداد 108 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع شبیه سازی سیستم آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Integrated energy simulation of a deep level mine cooling system through a combination of forward and first-principle models applied to system-side parameters