مقالات ISIکیفیت بازار : 123 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
کیفیت در بازار به عنوان یک عامل اصلی برای سرمایه گذاران و کارگزاران است که به هنگام انتخاب یک محل برای کسب و کار با توجه به تنوع گزینه های مختلف برای مکان تجارت و کسب و کار، بالاترین کیفیت بازار را از نظر نقدینگی حجم بالا ، تعداد سفارشات ، هزینه های معامله ، تعداد معاملات ، نوسات و سود تجارت آن بازار را مورد ارزیابی قرار می دهند
در این صفحه، تعداد 123 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع کیفیت بازار آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

The quasi-market for adult residential care in the UK: Do for-profit, not-for-profit or public sector residential care and nursing homes provide better quality care?

Research performance as a quality signal in international labor markets: Visibility of business schools worldwide through a global research performance system