مقالات ISI انحراف جنسی : 25 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
به خاطر پیشینه تاریخی، فرهنگی، مذهبی و شرعی که دارد، عرصه جنسیت و رفتار جنسی به صورت یک تابو درآمده است، که صحبت کردن و نوشتن در مورد آن کار چندان ساده ای نیست. در فرهنگ واژه ها، انحراف جنسی به معنی کسب لذت یا ارضای جنسی از راه های ناسازگارانه و غیر عادی است. برای تعریف جامع ومانعی از انحراف جنسی، ضابطه ای دقیق وجهانی دردست نیست . دراین زمینه جامعه شناسان، علمای علم اخلاق و روانشناسان با یکدیگر توافق کامل و کلی ندارند. جامعه شناسان چنانچه لذت یا ارضای جنسی مورد قبول وتایید جامعه نباشد آن را انحراف می دانند. زیست شناسان در روابط جنسی فقط به تولید مثل وبقای نوع توجه دارند وهرگونه آمیزش جنسی که در راه نیل به آن نباشد ، از نظر آنان انحراف محسوب خواهد شد. علمای علم اخلاق به هرنوع ارضای جنسی که مورد نکوهش قرار گیرد، و بلافاصله به فرد ندامت دست دهد انحراف جنسی می گویند.
در این صفحه، تعداد 25 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع انحراف جنسی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

The developmental and criminal histories of subgroups of sexual murderers engaging, or not engaging, in post mortem sexual interference, compared to rapists