مقالات ISI اختلالات ساختگی : 33 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
اختلالات ساختگی، اختلالاتی هستند که بیماران به قصد گرفتن نقش بیمار به خود، به‌طور عمدی و آگاهانه علایم جسمی یا روان‌شناختی را تقلید می­کنند. در این اختلالات، بیماران به‌طور ارادی علایم اختلالات طبی یا روانی را ایجاد و سابقه و علایم بیماری را تعریف می­کنند. تنها هدف مشخص، احراز نقش بیمار بدون انگیزه­ای خارجی است. اغلب، بستری شدن، هدف اصلی و روش زندگی آنان محسوب می­شود. این بیماران گاهی مجرب­ترین پزشکان را نیز فریب می­دهند. اکثر این بیماران درست قبل از اینکه معلوم شود که بیمار واقعی نیستند، با عجله بیمارستان را به درخواست خود ترک می­کنند. تا دوره تازه­ای را در شهر دیگر یا بیمارستانی دیگر شروع کنند. این اختلال را "اعتیاد بیمارستان" نیز نامیده­اند. اعتیاد به جراحی متعدد و سندرم بیمار حرفه­ای، نام‌های دیگر این اختلال است.
در این صفحه، تعداد 33 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع اختلالات ساختگی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Severe adverse events impact overall survival and costs in elderly patients with advanced non-small cell lung cancer on second-line therapy