مقالات ISI مهندسی دانش : 81 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
مهندسی دانش یک رشته منحصر بفرد و میان رشته ای در مجموعه مهندسی و محاسبات نرم است. مهندسی دانش را می توان روشهای نوین مهندسی برگرفته از طبیعت دانست که این روشها برای حل بسیاری از مسائلی که با ریاضیات حل نمی شود، کاربرد دارد. مهندسی دانش به مجموعه فرایندهای مربوط به طراحی، مهندسی و ایجاد سامانه‌های مبتنی بر دانش اطلاق می‌شود.
در این صفحه، تعداد 81 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مهندسی دانش آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

The comparison between series and parallel: Integrated experimental teaching model for pharmaceutical engineering students based on criteria for accrediting engineering programs in China

The chemical engineering research laboratory as context for graduate students' training: The role of lab structure and cultural climate in collaborative work