مقالات ISI اختلال پرخوری افراطی : 171 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
اختلال پرخوری، که به عنوان پرخوری افراطی نیز شناخته می‌شود، نوعی اختلال در خوردن است که به تازگی شناخته شده است. اختلالات خوردن اختلالات جدی روانی هستند که الگوهای فکری و احساسی باعث می‌شود فرد عادات مضری برای خوردن داشته باشد؛ مانند خوردن افراطی یا گرسنگی افراطی. اختلال پر‌خوری افراطی یک اختلال جدی مربوط به غذا خوردن است، که در آن فرد، خیلی از اوقات به طور غیرعادی و فوق‌العاده، مقدار زیادی مواد غذایی، مصرف می کند. این رفتار چرخه معیوبی می شود، چرا که هر چه فرد اضطراب بیشتری نسبت به پرخوری افراطی پیدا کند، بیشتر آن را انجام می دهند.
در این صفحه، تعداد 171 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع اختلال پرخوری افراطی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Circulating ghrelin is decreased in non-obese and obese women with binge eating disorder as well as in obese non-binge eating women, but not in patients with bulimia nervosa