مقالات ISI استانداردهای نیروی کار : 81 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
استانداردهای نیروی کار نوعی ابزار است که به سازمان ها کمک می کند تا موضوع های حیاتی مربوط به منابع انسانی را شناسایی کنند، اولویت اقدام های بهبودگرایانه را تعیین کنند، برنامه ای مؤثر و مستمر برای بهبود نیروی کار خود تدوین کنند، برنامه توسعه منابع انسانی خود را با برنامه استراتژیک سازمان تلفیق کنند، درجه تعاملی سازمان را به منظور به کارگیری ابزارهای بهبود تعیین کنند، با مشاوران بهبود سازمانی خود امکان تعامل سازنده ای را پیداکنند وفرهنگی متعالی را در سازمان بنا کنند. به عبارت ساده تر، استانداردهای نیروی کار نوعی نقشه یا مسیریاب است. به نحوی که سازمانها، مؤسسات و شرکت ها با اجرای اصول و استانداردها به طور مستمر می توانند ظرفیت خود را در زمینه نیروی کار بهبود بخشند و گام به گام به نیروی انسانی حرفه ای و فرهیخته دست یابند.
در این صفحه، تعداد 81 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع استانداردهای نیروی کار آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.