مقالات ISIضد دامپینگ : 54 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
کشورهای جهان اعم از پیشرفته و یا در حال توسعه برای مقابله با آثار سوء دامپینگ، راهکارهای متفاوتی را مدنظر قرار داده‌اند که به عنوان نمونه می‌توان به قانون ضد دامپینگ مصوب سال 1921 در آمریکا اشاره کرد که براساس آن دولت می‌توانست در صورت ضرر تولیدکنندگان داخلی از دامپینگ، نسبت به وضع تعرفه‌های ضد‌دامپینگ اقدام نماید. ایجاد محدودیتهای تجاری در بازار رقابتی ناسالم، جهت حمایت از صنایع داخلی مجاز شناخته شده‌است. این محدودیتها اغلب به صورت عوارض ضد دامپینگ و یا تهدید به وضع این عوارض خود را نشان می‌دهد.
در این صفحه، تعداد 54 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع ضد دامپینگ آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله