مقالات ISIاقدام کار آفرینانه : 85 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
اقدام کارآفرینانه به معنای اجرای یک تصمیم مبتنی بر خلاقیت با پذیرش ریسک معقول به منظور تغییر وضع موجود به وضع مطلوب است.
یک اقدام صحیح کارآفرینانه می تواند منحنی رشد یک سازمان را تحت تأثیر قرار داده و با ایجاد مزیت رقابتی، امکان موفقیت سازمان در بازار رقابتی را افزایش دهد.
اکثر مدیران ناموفق، از انجام اقدامات کارآفرینانه اجتناب می کنند و به همین دلیل از رقابت با سایر سازمان ها باز می مانند.
در این صفحه، تعداد 85 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع اقدام کار آفرینانه آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Can start-up motives influence social-ecological resilience in community-based entrepreneurship setting? Case of coastal shrimp farmers in Sri Lanka

Are similar ones different? Determinant characteristics of management tool usage within companies sharing the same institutional environment