مقالات ISI ترکیب کسب و کار : 79 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تقریباً هر کسب و کاری در مقاطعی از رشد و توسعه خود، با وسوسه ترکیب مواجه می‌شود. وسوسه‌ای که توجه به آن می‌تواند فرصت‌هایی جدید و ارزشمند و یا تهدیدهای پرهزینه و غیرقابل تحمل ایجاد کند. بسیاری از کسب و کارها، ضعف‌ها و مشکلات موجود در تطبیق عرضه و تقاضا را ناشی از ضعف سایر اجزای زنجیره تامین می‌دانند و به همین دلیل احساس می‌کنند که ترکیب کسب و کاهارها، می‌تواند به بهبود عملکرد این زنجیره منتهی شود. در برخی از ترکیب های کسب و کار (خصوصاً ادغام‌های رو به جلو) امکان برندسازی بهتر برای محصول و خدمات فراهم می‌شود. طبیعی است که گاهی اوقات، این ترکیب می‌تواند فرصتی برای ایجاد انحصار مطلق یا مونوپولی باشد.
در این صفحه، تعداد 79 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع ترکیب کسب و کار آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.