مقالات ISIترکیب کسب و کار : 79 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تقریباً هر کسب و کاری در مقاطعی از رشد و توسعه خود، با وسوسه ترکیب مواجه می‌شود. وسوسه‌ای که توجه به آن می‌تواند فرصت‌هایی جدید و ارزشمند و یا تهدیدهای پرهزینه و غیرقابل تحمل ایجاد کند. بسیاری از کسب و کارها، ضعف‌ها و مشکلات موجود در تطبیق عرضه و تقاضا را ناشی از ضعف سایر اجزای زنجیره تامین می‌دانند و به همین دلیل احساس می‌کنند که ترکیب کسب و کاهارها، می‌تواند به بهبود عملکرد این زنجیره منتهی شود. در برخی از ترکیب های کسب و کار (خصوصاً ادغام‌های رو به جلو) امکان برندسازی بهتر برای محصول و خدمات فراهم می‌شود. طبیعی است که گاهی اوقات، این ترکیب می‌تواند فرصتی برای ایجاد انحصار مطلق یا مونوپولی باشد.
در این صفحه، تعداد 79 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع ترکیب کسب و کار آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله