مقالات ISI قانون کسب و کار : 75 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
قانون کسب و کار، یک قاعده برای یک کسب و کار، شرکت و یا یک تعاونی است. قانون کسب و کار، قانونی است که برخی از جنبه های کسب و کار را تعریف و یا محدود کرده و همیشه به حل درست یا نادرست برخی از مسائل در این حوزه ها می انجامد. قوانین کسب و کار برای اثبات ساختار کسب و کار و یا برای کنترل یا تحت تاثیر قرار دادن رفتار کسب و کار در نظر گرفته می شود. قوانین کسب و کار عملیات ها، تعاریف و محدودیت هایی را که در یک سازمان اعمال می شود را توضیح می دهد. قوانین کسب و کار می تواند در مورد افراد، فرآیندها، رفتار سازمانی و سیستم های محاسباتی در سازمان اعمال شود و برای کمک به سازمان در دستیابی به اهداف خود در جای خود مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال یک قانون کسب و کار ممکن است اینگونه تصریح کند که نیازی به بررسی اعتبار در مورد مشتریان خاص نیست. نمونه های دیگر از قوانین کسب و کار عبارتند از: نیاز به یک عامل اجاره برای نپذیرفتن یک مستاجر اجاره ای در صورت پایین بودن رتبه بندی اعتباری آن و یا نیاز به عوامل شرکت برای استفاده از تعدادی از تامین کنندگان ترجیحی و برنامه های عرضه. در حالی که یک قانون کسب و کار ممکن است رسمی یا حتی نانوشته باشد نوشتن قواعد روشن و اطمینان از اینکه این قوانین با سایر قوانین در تضاد نیست خود یک فعالیت ارزشمند محسوب می شود. قوانین کسب و کار جزئیات اقدامات را به یک سازمان معرفی می کند در حالی که استراتژی از چگونگی تمرکز کسب و کار در سطح کلان برای بهینه سازی نتایج صحبت می کند. قوانین کسب و کار در مورد نحوه تبدیل یک استراتژی به عمل رهنمودهای دقیق ارائه می کنند. قوانین کسب و کار برای یک سازمان در مورد آگاهی های سازمانی صحبت می کند. یک سازمان ممکن است بصورت فعالانه برای شرح شیوه های کسب و کار خود، اقدام به تولید یک پایگاه اطلاعاتی از قوانین کسب و کار نماید.
در این صفحه، تعداد 75 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع قانون کسب و کار آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Mining association rules between positive word-of-mouth on social network sites and consumer acceptance: A study for derivative product of animations, comics, and games

Cooperation under uncertainty: Assessing the value of risk sharing and determining the optimal risk-sharing rule for agents with pre-existing business and diverging risk attitudes