مقالات ISIقانون کسب و کار : 75 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
قانون کسب و کار، یک قاعده برای یک کسب و کار، شرکت و یا یک تعاونی است. قانون کسب و کار، قانونی است که برخی از جنبه های کسب و کار را تعریف و یا محدود کرده و همیشه به حل درست یا نادرست برخی از مسائل در این حوزه ها می انجامد. قوانین کسب و کار برای اثبات ساختار کسب و کار و یا برای کنترل یا تحت تاثیر قرار دادن رفتار کسب و کار در نظر گرفته می شود. قوانین کسب و کار عملیات ها، تعاریف و محدودیت هایی را که در یک سازمان اعمال می شود را توضیح می دهد. قوانین کسب و کار می تواند در مورد افراد، فرآیندها، رفتار سازمانی و سیستم های محاسباتی در سازمان اعمال شود و برای کمک به سازمان در دستیابی به اهداف خود در جای خود مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال یک قانون کسب و کار ممکن است اینگونه تصریح کند که نیازی به بررسی اعتبار در مورد مشتریان خاص نیست. نمونه های دیگر از قوانین کسب و کار عبارتند از: نیاز به یک عامل اجاره برای نپذیرفتن یک مستاجر اجاره ای در صورت پایین بودن رتبه بندی اعتباری آن و یا نیاز به عوامل شرکت برای استفاده از تعدادی از تامین کنندگان ترجیحی و برنامه های عرضه. در حالی که یک قانون کسب و کار ممکن است رسمی یا حتی نانوشته باشد نوشتن قواعد روشن و اطمینان از اینکه این قوانین با سایر قوانین در تضاد نیست خود یک فعالیت ارزشمند محسوب می شود. قوانین کسب و کار جزئیات اقدامات را به یک سازمان معرفی می کند در حالی که استراتژی از چگونگی تمرکز کسب و کار در سطح کلان برای بهینه سازی نتایج صحبت می کند. قوانین کسب و کار در مورد نحوه تبدیل یک استراتژی به عمل رهنمودهای دقیق ارائه می کنند. قوانین کسب و کار برای یک سازمان در مورد آگاهی های سازمانی صحبت می کند. یک سازمان ممکن است بصورت فعالانه برای شرح شیوه های کسب و کار خود، اقدام به تولید یک پایگاه اطلاعاتی از قوانین کسب و کار نماید.
در این صفحه، تعداد 75 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع قانون کسب و کار آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Cooperation under uncertainty: Assessing the value of risk sharing and determining the optimal risk-sharing rule for agents with pre-existing business and diverging risk attitudes

Mining association rules between positive word-of-mouth on social network sites and consumer acceptance: A study for derivative product of animations, comics, and games