مقالات ISIانحصار دوگانه فروش : 138 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
انحصار دوگانه فروش، یا انحصار دو فروشنده، گونه‌ای خاص از انحصار چندجانبه است و بیان کننده وضعیت بازاری است که در آن تنها دو فروشندهٔ انحصاری به آن چیرگی دارند. شرایطی که در آن فقط دو تولید کننده محصول واحد یا مشابه در بازار عرضه می‌شود. انحصار دو جانبه وجود دارد. اگر چه یکی از آنها هم بازار را کنترل بکند تا اندازه‌ای بین آنها رقابت وجود دارد.
در این صفحه، تعداد 138 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع انحصار دوگانه فروش آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Nonlinear dynamics and global analysis of a heterogeneous Cournot duopoly with a local monopolistic approach versus a gradient rule with endogenous reactivity