مقالات ISI انحصار دوگانه فروش : 138 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
انحصار دوگانه فروش، یا انحصار دو فروشنده، گونه‌ای خاص از انحصار چندجانبه است و بیان کننده وضعیت بازاری است که در آن تنها دو فروشندهٔ انحصاری به آن چیرگی دارند. شرایطی که در آن فقط دو تولید کننده محصول واحد یا مشابه در بازار عرضه می‌شود. انحصار دو جانبه وجود دارد. اگر چه یکی از آنها هم بازار را کنترل بکند تا اندازه‌ای بین آنها رقابت وجود دارد.
در این صفحه، تعداد 138 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع انحصار دوگانه فروش آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Nonlinear dynamics and global analysis of a heterogeneous Cournot duopoly with a local monopolistic approach versus a gradient rule with endogenous reactivity