مقالات ISI عرضه نیروی کار : 186 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
عرضه نیروی کار مفهومی اقتصادی است که معادل همان مفهوم آماری ازاین رو عرضه نیروی کار به نیرویکار بالقوه و جویای کار اطلاق می شود یا به عبارت دیگر عرضه نیروی کار آن بخشی از جمعیت هستند که برای کار کردن آماده بوده و کار خود را در بازار کار عرضه می کنند. عرضه نیروی کار از جمله شاخص های مهم بازار کار است که تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد. تعداد کل جمعیت، تعداد جمعیت فعال(شاغل یا بیکار)، نرخ مشارکت نیرویکار، مهاجرتها، وضعیت اطلاع رسانی، جنسیت، مسائل فرهنگی، سطح آموزش و سواد جامعه، دستمزدهای اسمی و حقیقی، سن قانونی کار، درآمدهای غیرکاری، پوشش نظام تحصیلی، قانون، سن بازنشستگی و... از مواردی هستند که بر عرضه نیروی کار مؤثر هستند.
در این صفحه، تعداد 186 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع عرضه نیروی کار آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.