دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 150978 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

الگوریتم HEFT اصلاح شده زمان بندی وظایف در محیط ابری

عنوان انگلیسی
Modified HEFT Algorithm for Task Scheduling in Cloud Environment
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
150978 2018 8 صفحه PDF 10 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Procedia Computer Science, Volume 125, 2018, Pages 725-732

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

واژگان کلیدی

1.  مقدمه

2. زمان بندی وظایف

3. مرور پیشینه تحقیق

4.  الگوريتم پيشنهادي

5.  تجزيه و تحليل هاي نتيجه گيري
ترجمه چکیده
اکنون محاسبه ابری در حوزه محاسبات توزیعی با کارایی بالا حکم فرما است و نمونه برداری از منیع و خدمات مبتنی بر تقاضا را از طریق اینترنت مهیا می کند. بنابراین زمان بندی وظایف به عرصه تحقیق مهمی در حوزه محیط ابری تبدیل شده است؛ زیرا تقاضای خدمات کاربر به صورت پویا تغییر می کند. زودترین زمان پایان ناهمگن (HEFT) قادر به توزیع موثر وظایف نخواهد بود. ما الگوریتم HEFT را اصلاح می کنیم تا بار کاری را به روشی موثر بین پردازنده توزیع کند و مدت زمان انجام کار برنامه ها را کاهش دهد. نتایج محاسباتی (شکل 5) نشان می دهد که الگوریتم HEFT اصلاح شده عملکرد بهتری نسبت به HEFT موجود یا الگوریتم زودترین زمان پایان ناهمگن (CPOP) دارد. © نویسندگان در سال 2018. این مقاله توسط Elsevier B.V چاپ شده است. بازبینی دقیق تحت مسئولیت کمیته علمی ششمین کنفرانس بین المللی رایانش و ارتباطات هوشمند
ترجمه مقدمه
مدل محاسبه ابری با گسترش اینترنت و خدمات آن که توسط اینترنت ها به کاربرانشان فراهم شده ، پدیدار شده است. مدل ابری بر پایه محاسبه توزیعی و شامل مجموعه ای از رایانه های مجازی شده مختلفی است که می تواند از نظر ماهیتی پویا بوده و برای تشکیل منابع محاسباتی اتصال داخلی داشته باشد. برای افزایش نرخ بهره وری و درآمد از منابع با افزایش بازده اقتصادی این منابع، منابع خالی جهانی مورد نیاز است که مدل ابری مناسب ترین مدل برای این هدف است. هدف اصلی مدل رایانش ابری، اشتراک منابع و داده ها به کاربران است. این مدل بستری برای فراهم کردن خدمات و برنامه ها به کاربرانش است. رایانش ابری سه نوع نرم افزار خدماتی را به عنوان یک سرویس (SaaS)، بستری به عنوان یک سرویس (PaaS) و زیرساختی را به عنوان یک سرویس (IaaS) ]7[ مهیا کرده است. این خدمات بر اساس هزینه به تقاضای استفاده در دسترس کاربران قرار می گیرد که در آن منابع محاسباتی اشتراکی، خدمات، ذخیره داده، برنامه کاربردی شبکه قرار دارد. در سرویس SaaS، نرم افزار دارای مجوزی برای کاربر بر اساس حق عضویت خدمات فراهم شده است. این خدمات می توانند از هر ماشینی از طریق مرورگر وب در دسترس باشند. در PaaS کاربر می تواند خدمات مدنظر خودش را با استفاده از سرویس های موجود ابری ایجاد کند و پس از آن سرویس های خود را گسترش دهد تا مالک ماشین شود. در IaaS زیرساخت های سازمانی از طریق اینترنت در دسترس مشتری هستند. مشتری نیازی به فهمیدن معماری داخلی زیرساخت ها برای استفاده از ان ندارد. مشتری هر زمان نیاز به این زیرساخت داشته باشد و یا زمانی که نیاز به این زیرساخت بیشتر از مبلغ پرداختی برای سرویس های استفاده شده توسط مشتری باشد، به جای خرید کل زیرساخت برای نیاز تجاری، آن را اجاره می کند. در سال اخیر تعداد کاربران ابری افزایش یافته است؛ بنابراین مقداري وظایفي كه برای مديريت منطقي اين زمان بندي وظايف مورد نياز است، احتياج مي‌شود.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  الگوریتم HEFT اصلاح شده زمان بندی وظایف در محیط ابری

چکیده انگلیسی

Cloud computing is now dominated in the area of high performance distributing computing and it provides resource polling and on demand services through internet. Therefore task scheduling becomes an important research area in the field of cloud environment because user’s services demand change dynamically. Heterogeneous Earliest Finish Time (HEFT) unable to distribute the task efficiently. We modify HEFT algorithm that distribute the workload among the processor in effective way and reduce the makespan time of applications. Computational results (Fig. 4-5) shows that modify HEFT algorithm perform better than existing HEFT, Heterogeneous Earliest Finish Time (CPOP) algorithm.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.