موضوعات روز دنیا برای برگزاری کلاس آنلاین

موضوعات روز دنیا برای برگزاری کلاس آنلاین

 

کلاس‌های آنلاین و مجازی گزینه‌های محبوب بسیاری از اساتید و معلمین هستند. چون نیازی به حضور فیزیکی شرکت‌کنندگان نیست و افراد از هر نقطه از کشور که باشند، می‌توانند در کلاس آنلاین یا مجازی شرکت کنند. فقط کافی است به نرم افزار و سخت افزارهای برگزاری کلاس آنلاین دسترسی داشته باشید، اینترنت پر سرعت در اختیار داشته باشید و تاریخ و زمان کلاس آنلاین را مشخص کنید. همه چیز مهیا خواهد بود تا بتوانید کلاس مجازی خود را برگزار کنید. اما برای برگزاری کلاس آنلاین بهتر است چه موضوعاتی انتخاب کنید؟ در این مقاله در مورد محبوب ترین موضوعات برای برگزاری کلاس آنلاین صحبت کرده‌ایم. با ما همراه باشید تا با موضوعات برتر برای برگزاری کلاس مجازی آشنا شوید.

محبوب ترین موضوعات برای برگزاری کلاس آنلاین چیست؟

در سال‌های اخیر و با رونق هر چه بیشتر کلاس‌های آنلاین و مجازی، استفاده از بستر و زیرساخت مناسب برای برگزاری کلاس آنلاین اهمیت بسیاری پیدا کرده است. الوکام به عنوان سامانه‌ ایرانی برگزاری کلاس آنلاین تمامی امکانات لازم برای برپایی کلاس‌های مجازی با بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

کافی است بهترین موضوعی که می‌خواهید در مورد آن کلاس برگزار کنید را مشخص کنید و خودتان را برای برگزاری کلاس مجازی آماده کنید. پلتفرم موردنظرتان را انتخاب کنید و تاریخ و ساعت برگزاری کلاس ها را مشخص کنید. اما چگونه می‌توانید کلاس موفق داشته باشید؟ همانطور که گفتیم، یکی از فاکتورهای مهم برگزاری کلاس مجازی، انتخاب موضوعی مناسب است. در ادامه محبوب ترین موضوعات برای برگزاری کلاس آنلاین را با هم مرور می‌کنیم.

کلاس آنلاین

 

 1. برگزاری کلاس آنلاین با موضوع "چگونه یک کار خاص را انجام دهیم؟"

یکی از روش‌هایی که باعث جذب مخاطبان شما می‌شود، کمک به حل مشکلات آنان است. به نظرتان چرا گوگل تا این حد محبوب و همه‌گیر شده است؟ خب معلوم است. به خاطر این که برای همه سوالات مردم از هر نقطه از جهان پاسخی دارد. اگر شما هم می‌خواهید کلاسی آنلان محبوب و پر مخاطب داشته باشید، موضوعاتی که اکثر افراد در مورد آن‌ها چالش دارند را انتخاب کنید. می‌توانید در کلاس خود در مورد راه‌های تازه برای انجام یک سری کار خاص، آموزش یک سری ترفندها و پاسخ دادن به سوالات پرتکرار مخاطبینتان صحبت کنید.

 1. جلسه آنلاین تحت عنوان "معارفه سازمانی"

اگر می‌خواهید رابطه بهتری با شاگردان یا مخاطبین خودتان داشته باشید، برگزاری کلاس معارفه ایده خوبی است. در این جلسه اطلاعاتی را که لازم است مخاطبینتان در جریان آن قرار بگیرند مطرح کنید، مهارت‌های لازم را به آنان آموزش دهید و به سوالات آن‌ها حول موضوعات مختلف پاسخ دهید.

 1. اتحاد، یکی از محبوب ترین موضوعات برای برگزاری کلاس آنلاین

خیلی از مدارس و البته معلمین در مورد فاصله‌ای که بین مدیران، معلمین و دانش آموزان کارمندان وجود دارد، ناراضی هستند. برگزاری جلساتی در این راستا می‌تواند معنادار باشد. می‌توانید دانش‌آموزانتان را به حضور در یک کلاس آنلاین تشویق کنید و در مورد نقش پررنگ و اهمیت بالای آن‌ها در جامعه و آینده کشور صحبت کنید. به این صورت هم از آنان قدردانی کرده و هم انرژی و انگیزه کافی به دانش‌آموزان خود تزریق کرده‌اید. در ادامه عملکرد آنان هم طبیعتا بهبود پیدا می‌کند.

کلاس مجازی

 1. کلاس مجازی با موضوع روش‌های بهره‌روی

زمان همواره بحث مهمی است و در دنیای امروز که همه چیز به سرعت پیش می‌رود، همه می‌خواهند از وقت خود به بهترین نحو استفاده کنند. برگزاری کلاس‌های آنلاین با چنین موضوعاتی می‌تواند اقشار مختلف را درگیر و جذب کند. مثلا در مورد این که چگونه از وقت خود استفاده کنند تا به

 • تکالیف مدرسه

 • کلاس‌های فوق برنامه مانند کلاس‌های نقاشی، موسیقی و باشگاه

 • تفریحات خانوادگی و دوستانه

 • کارهای شخصی در منزل

 • و ...

برسند و بتوانند عملکرد بهتری در مدرسه و خارج از مدرسه داشته باشند. همه نیاز دارند روش‌هایی برای استفاده بهینه از وقت خود پیدا کنند و بنابراین برگزاری چنین کلاسی می‌تواند بسیار مفید و موثر باشد.

 1. معرفی محصول به صورت مجازی

معرفی و عرضه مجازی محصول، یکی دیگر از محبوب ترین موضوعات برای برگزاری کلاس آنلاین و مجازی است. مثلا می‌توانید یک کتاب مفید درسی یا غیر درسی، ابزارهای آموزشی مفید، بازی‌های گروهی رومیزی و ... را طی چند جلسه مجازی به دانش‌آموزان خود آموزش دهید.

می‌توانید محصولتان را در کلاس آنلاین آنباکسینگ کنید، در مورد مزایای آن توضیح دهید و نحوه استفاده از آن را آموزش دهید. می‌توانید یک ساعت وقت بگذارید و همه ویژگی‌های محصولتان را بیان کنید.

حرف آخر

در این مقاله در مورد محبوب ترین موضوعات برای برگزاری کلاس آنلاین و مجازی صحبت کردیم. موضوعاتی که هر یک مخاطبین خود را دارند و می‌توانند پر فروش و محبوب باشند. برای برگزاری این جلسات آنلاین از وبسایت‌های ایرانی مانند الوکام استفاده کنید. به این صورت امکانات زیادی در اختیر خواهید داشت. مواردی مانند:

 • اینترنت پر سرعت داخلی و عدم امکان قطع اتصال

 • پشتیبانی قوی

 • عدم نیاز به نصب اپلیکیشن

 • قابل استفاده از طریق مرورگر

و کلی امکانات دیگر که با استفاده از این وبسایت برای شما قابل استفاده خواهد بود. پس کافی است با تیم پشتیبانی الوکام تماس بگیرید و در مورد نحوه برگزاری کلاس مجازی و آنلاین مشورت بگیرید. ممنون که تا اینجا با ما همراه بودید. نظرتان را در مورد موضوعاتی که مطرح کردیم با ما به اشتراک بگذارید. به نظرتان چه موضوعات دیگری جذابیت کافی برای جذب مشتری دارد؟

مطالب خواندنی