دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 74128 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

کاربرد رایانش ابری در SME

عنوان انگلیسی
The Use of Cloud Computing in SMEs ☆
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
74128 2016 6 صفحه PDF 8 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Procedia Computer Science, Volume 83, 2016, Pages 1207–1212

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلید واژه ها

1.مقدمه

2. تکنولوژی جدید

3. اهداف 

4. روش و نتایج تحقیق

جدول 1. سئوال 1: نقش شغلی شما چیست؟

جدول 2. سئوال 3: چگونه کسب و کار/سازمان از IT به صورت روزانه استفاده می کند؟

جدول 3. سئوال 4: آیا از سرویس های رایانش ابری در کسب وکار/ سازمانتان استفاده می کنید؟

جدول 4. سئوال 5: چرا از سرویس های رایانش ابری در کسب و کار/ سازمانتان استفاده نمی کنید؟

جدول 5. سئوال 6: از کدام یک از سرویس های رایانش ابری در کسب و کار/ سازمانتان استفاده می کنید؟

جدول 6. سئوال 7: ابرچه مزایای به کسب و کار/ سازمان عرضه می نماید؟

جدول 7. سئوال 8: در آینده از کدام یک از سرویس های ابری در کسب و کار/ سازمانتان استفاده می کنید؟

جدول 8. سئوال 9: لطفاً نگرانیهای اصلی در مورد پذیرش رایانش ابری در سازمان را رتبه بندی کنید.

جدول 9. سئوال 10: کسب و کار/ سازمان دارای کدام یک از مهارتها و شایستگی های مورد نیاز برای پیاده سازی موفق رایانش ابری است؟ 

4.نتایج
ترجمه کلمات کلیدی
SME؛ رایانش ابری؛ استراتژی رایانش ابری اروپا؛ ICT
کلمات کلیدی انگلیسی
SME; Cloud Computing; European Cloud Computing Strategy; ICT
ترجمه چکیده
بنگاهها یا شرکت های کوچک و متوسط (SME) رشد اقتصادی را در اروپا تضمین می کنند. به طور کلی، بسیاری از SMEها برسر بقا در یک رکود جهانی مستمر، مبارزه کرده و اغلب میلی به فسخ یاپرداخت بابت آموزش پرسنل ندارند. رایانش ابری فرصتهای زیادی عرضه نموده و به شرکت ها در بهبود کسب و کار و کاربرد کارآمدتر تکنولوژی (فناوری) کمک می نماید. دربخش 1 از این فصل، روشهای یادگیری، به ویژه یادگیری الکترونیکی در SME های اروپایی شرح داده می شود. در این مقاله، نمایش مختصری از رایانش ابری و مزایای آن برای SME (بخش 1)، اهداف پروژه اروپایی (بخش 2) و پیشرفت کار در این پروژه مطرح شده است.
ترجمه مقدمه
بنگاههای کوچک و متوسط (SME) رشد اقتصادی را در اروپا تضمین می کنند. در (EU 28)، در سال 2013، 6. 21 میلیون SME 8. 88 میلیون نفر استخدام و 666. 3 ترلیون ارزش افزوده تولید کردند. آخرین بحران مالی و رکود اقتصادی به SME در EU28 ضربه سختی وارد آورد و شرایط اقتصادی همچنان سخت و دشوار باقی ماند. رایانش ابری فرصتهای زیادی عرضه نموده و به شرکت ها در بهبود کسب و کار و کاربرد کارآمدتر تکنولوژی کمک می نماید. Marston و همکاران، رایانش ابری را به عنوان مدل سرویس فناوری اطلاعات تعریف می کنند که سرویس های محاسباتی (سخت افزار و نرم افزار)، طبق تقاضا و به شیوه سلف سرویس به مشتریان روی شبکه تحویل داده می شوند. از جمله مزایای کاربرد رایانش ابری می توان به چابکی، مقیاس پذیری الاستیک، و هزینه های پائین اشاره نمود؛ داده ها به شکلی هموار و بدون مرز حرکت می کنند. مطالعات اخیر بر افتخارات بالقوه رایانش ابری، از لحاظ افزایش و تقویت رشد SME و تشویق شیوه های کارآفرینی در تمامی سطح تمرکز می کنند. با این حال، روندهای بازار نشان می دهد SME های اروپایی به بهترین راه حل های اثربخش در هزینه عرضه شده توسط رایانش ابری دست نمی یابند. کسب و کارهای کوچکتر، می توانند از سرمایه گذاریهای بزرگ در سخت و افزار و نرم افزار، ورود راحت تر به بازار به خاطر اثربخشی هزینه، و سرویس های یکپارچه رایانش ابری اجتناب نمایند. دانشگاهها از رایانش ابری نفع زیادی می برند، زیرا ظرفیت ذخیره سازی و دوام اقتصادی آنها، تکنیک های مدیریت تحقیق کارآمدتر در همه فیلدها را تضمین می نماید (کسب و کار، پزشکی، علمی و غیره). بنابراین، رایانش ابری به عنوان یک راه حل بهینه برای اتحاد نوآوری محور بین دانشگاهها و شرکت ها، شناخته می شود. هرچند رایانش ابری در بخش شرکتی علاقه زیادی به وجود می آورد، اما تحقیقات مختلف، کمبود متخصصین حرفه ای با قابلیت کارکرد موثر در این فیلد را به ثبت می رسانند. طبق اظهارات شرکت تحلیل گر ، در سال 2012، بیش از 7. 1 میلیون شغل رایانش ابری به صورت اشغال نشده باقی مانده است، و این روند در سال 2015 منجر به بیش از هفت میلیون جای خالی مربوط به ابر در سرتاسرجهان می گردد. کمیسیون اروپا ابتکارات مختلفی را در جهت پشتیبانی از فناوریهای اطلاعات و ارتباطات (ICT) تقویت کننده کارآفرینی، شروع کرده وبه ویژه در سپتامبر 2012، استراتژی برای رهایی پتانسیل رایانش ابری در اروپا، اقتباس نموده است. استراتژی رایانش ابری اروپا، شامل سه عمل کلیدی می شود که مرتبط ترین آنها، تاسیس است که انتخاب های استراتژیک جهت تبدیل رایانش ابری به موتوری برای رشد اقتصادی پایدار، نوآوری و سرویس های عمومی و خصوصی اثربخش در هزینه عرضه می نماید. هدف اصلی این مقاله تجزیه و تحلیل نتایج بررسی است که از ذینفعان مختلف 7 کشور اروپایی برای شناسایی مجموعه موضوعاتی که در آنها کمبود دانش و نیاز به بهبود مهارتها یا فرصت ایجادشایستگی های جدید به چشم می خورد، بدست آمده است. در این مقاله، پس از نمایش کوتاه رایانش ابری و مزایای آن برای SME (بخش 1)، اهداف پروژه اروپایی (بخش 2) و پیشرفت کار در این پروژه شرح داده می شود.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  کاربرد رایانش ابری در SME

چکیده انگلیسی

Small and medium sized enterprises (SMEs) assure economic growth in Europe. Generally, many SMEs are struggling to survive in an ongoing global recession and are often reluctant to release or pay for staff training. Cloud Computing offers many opportunities and could help companies to improve their business and use technology more efficiently In this chapter, learning methods particularly E-Learning in European SMEs is described in part 1. In this paper a short presentation of Cloud Computing and advantages for SMEs (part 1), the objectives of the European project IN-CLOUD (part 2) and the work in progress within this project are presented.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.