دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 53183 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

عملکرد ترکیبی اصلاح کننده های یکپارچه توان بوسیله توزیع گسترده DG

عنوان انگلیسی
Combined Operation of Unified Power-Quality Conditioner With Distributed Generation
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
53183 2006 9 صفحه PDF 37 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : IEEE (آی تریپل ای)

Journal : IEEE TRANSACTIONS ON POWER DELIVERY, Page(s): 330 - 338 ISSN : 0885-8977 INSPEC Accession Number: 8712087

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

مقدمه

سیستم ارائه شده

طراحی کنترل کننده

(دیتکتور) تشخیص دهنده توالی مثبت و مولد ولتاژ مرجع

کنترل کننده اینورتر سری

کنترل کننده اینورتر موازیاینورتر 

کنترل جریان ترمینال خروجی

کنترل ولتاژ در زمان اختلال و وقفه در ولتاژ

شبیه سازی کامپیوتری

حالت پیشتاز جریان

حالت جریان معکوس

حالت جریان پیشتاز

حالت فلومعکوس

نتیجه گیری
ترجمه کلمات کلیدی
تولید پراکنده ، طراحی سیستم قدرت به کمک کامپیوتر - برنامه تجزیه و تحلیل الکترومغناطیسی گذرا ، متحد تهویه برق با کیفیت
کلمات کلیدی انگلیسی
—Distributed generation (DG), power system computer-aided design/electromagnetic transients dc analysis program (PSCAD/EMTDC), unified power-quality conditioner (UPQC).
ترجمه چکیده
در مقاله حاضر عملکرد ترکیبی اصلاح کننده های یکپارچه توان با توزیع گسترده مورد تحلیل قرار گرفته است. سیستم بحث شده در مقاله شامل اینورترهای سری و یک اینورتر موازی است. DG نیز از طریق یک خط DC به رکتیفایر متصل شده است. سیستم پیشنهادی مقاله می تواند به عنوان یک جبران کننده برای SAG و SWELL در وقفه های ولتاژ، هارمونیک ها ، توان راکتیو، در شبیه سازی های کامپیوتری نیز در تحلیل و آنالیز سیستم حاضر به کمک ما آمده است و از برنامه طراحی حالت های گذرای الکترومگنتیک DC به وسیله برنامه کامپیوتری در کنار نتایج آزمایشگاهی سخت افزار مربوطه بهره گرفته شده است. سیستم مفروض، می تواند کیفیت توان را اصلاح کند این اصلاح کیفیت می تواند در یک نقطه از تاسیسات سیستم توزیع باشد یا اینکه در سیستمهای قدرت در صنعت باشد.
ترجمه مقدمه
محققین تلاش گسترده ای را در مطالعه کیفیت توان انجام داده اند. این تلاش ها با هدف دستیابی به آخرین روشهایی است که برای اصلاح و بهبود توان انجام می شود. کلا" عملکرد سیستم های یکپارچه اصلاح کننده توان (UPPC) ، کاهش اختلالاتی است که این اختلالات تاثیر گرفته از بار بحرانی است. UPQC شامل دو اینورتر می باشد که دارای اتصال مشترک خازنی DC می باشند. علاقه مندی و تمایل به استفاده از DG به صورت گسترده ای در حال گسترش می باشد این تمایل به دلیل آن است که DG می تواند نقش مهمی را در آینده سیستمهای قدرت بازی کند. و بسیاری از مشکلات متداول سیستمهای قدرت AC را رفع کند. به عنوان مثال مشکلات حفاظتی که در سیستمهای قدرت توان بالا رخ می دهد. چرا که امکانات انتقال انرژی وسرویس دهی به تعداد زیادی از مشترکین محدود است. خطوط انتقال مشکلات حفاظتی خاص خود را دارند که این مشکلات می تواند کاهش پیدا نماید نصب تعداد زیاد DG می تواند این کار را انجام دهد. علاوه بر این مزیت دیگر DG منافع و بهره اقتصادی آن است که از طریق کاهش تلفات خطوط انتقال و هزینه تجهیزات شبکه ولتاژ بالا تامین می شود. اما در خصوص DG های کوچک باید متذکر شویم که مشکلات قابل توجه ای را در شبکه ایجاد می کنند که مشکلات فوق شامل مشکلات فرکانس و تغییرات ولتاژ است که البته در زمان استفاده انفرادی [STAND- ALONE MODE] ایجاد می شود. بنابراین DG کوچک بهتر است از شبکه قدرت جدا گردد تا فرکانس و ولتاژ در مقدار ثابت حفظ شود. چند تحقیق ارائه کننده این بوده است که استفاده از رکتیفایر به سبب عملکرد متنوع آن می تواند برای اتصال DG به شبکه استفاده شود. این کار توانایی و قابلیت DG را بهبود می بخشد. ، این مقاله ارائه دهنده یک سیستم با ویژگی عملکرد مختلط یا ترکیبی از UPQC و DG است که از طریق یک اتصال DC به رکتیفایر متصل شده است. سیستم که از UPQC استفاده می کند جبران سازی اختلالات ولتاژ مانند SAG در ولتاژ یا SWELL هارمونیک ها و توان راکتیواست. عملکرد سیستم مفروض در این مقاله بوسیله شبیه سازی کامپیوتری سیستم های قدرت با کمک برنامه تحلیل حالت گذرای DC انجام پذیرفته است و مراحل انجام آزمایش به ترتیب و توالی درست با نتایج عملی تایید گردیده است.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  عملکرد ترکیبی اصلاح کننده های یکپارچه توان بوسیله توزیع گسترده DG

چکیده انگلیسی

This paper describes analysis results of a combined operation of the unified power quality conditioner with the distributed generation. The proposed system consists of a series inverter, a shunt inverter, and a distributed generator connected in the dc link through rectifier. The proposed system can compensate voltage sag and swell, voltage interruption, harmonics, and reactive power in both interconnected mode and islanding mode. The performance of proposed system was analyzed using simulations with power system computer aided design/electromagnetic transients dc analysis program, and experimental results with the hardware prototype. The proposed system can improve the power quality at the point of installation on power distribution systems or industrial power systems.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.