اخذ اقامت تضمینی توسط موسسه تیدی پارس

اخذ اقامت تضمینی توسط موسسه تیدی پارس

اخذ اقامت تضمینی توسط موسسه تیدی پارس

در سال‌های اخیر افراد زیادی از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک به کشورهایی مثل ترکیه، کانادا و انگلیس مهاجرت می‌کنند. موسسه مهاجرتی تیدی پارس با داشتن وکلای با تجربه در اخذ اقامت این کشورها به افراد کمک می‌کند.

اقامت انگلیس از طریق خرید ملک

انگلیس یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا بوده و بنابراین در سال‌های اخیر افراد سرمایه دار از طریق خرید ملک در این کشور، اقامت این کشور را اخذ می‌کنند.

روش‌های زیادی برای مهاجرت به کشور انگلیس وجود دارد و یکی از متداول‌ترین این روش ها، اخذ اقامت و پاسپورت کشور انگلستان با خرید خانه است. متقاضیان این امکان را ندارند تا از طریق خرید ملک در این کشور، اقامت دائمی این کشور را داشته باشند ولی با این وجود بسیاری از افراد از این طریق اقامت این کشور را دریافت می‌کنند.

خرید ملک در کشور انگلیس دارای مراحل مختلفی بوده و پروسه‌های مخصوص به خود را دارد. به طور کلی افراد متقاضی قبل از خرید ملک در این کشور، باید در مورد شرایط بازار ملک اطلاعات کافی به دست آورند. بهتر است افراد متقاضی برای خرید ملک در انگلیس وکیلی داشته باشند تا بتوانند با راهنمایی او ملک مورد نظر را بخرند. وکیل می‌تواند در انجام کارهای واگذاری ملک و تهیه پیشنویس قرار داد به افراد متقاضی کمک کند. بعد از تمام شدن این مراحل، وکیل فرد متقاضی و وکیل فروشنده با یکدیگر وارد مذاکره شده و تحقیقات لازم در این زمینه را انجام می‌دهند. در این مرحله، تحقیقاتی در مورد محل ملک و استانداردای محلی انجام می‌شود و این فرآیند در حدود دو هفته تا سه ماه زمان می‌برد. بعد از تمام شدن این مراحل، در صورتی که دو طرف رضایت داشته باشند، قرارداد نهایی خرید ملک بین دو طرف امضا می‌شود. فرد خریدار در ابتدا باید ده درصد از مبلغ ملک را به خریدار پرداخت کند و در صورتی که قرارداد از طرف او کنسل شود، این مبلغ به او بازگردانده نمی‌شود. بعد از این که خریدار ده درصد از مبلغ ملک را به فروشنده پرداخت نمود، قراردادی مبنی بر انتقال ملک بین دو طرف نوشته می‌شود و دو طرف قرارداد در مورد تاریخ نهایی این قرارداد به تفاهم می رسند.

در حقیقت می‌توان گفت هزینه خرید ملک در شهرهای مختلف انگلیس با یکدیگر متفاوت است. هزینه خرید ملک در شهر لندن نسبت به سایر شهرهای انگلیس بیشتر است و به طور کلی هزینه خرید ملک در انگلیس بیشتر از بقیه کشورهای اروپایی است. هزینه خرید ملک در کشور انگلیس به دو بخش هزینه‌های جاری و هزینه‌های آتی تقسیم می‌شود. هزینه‌های آتی شامل هزینه‌های مختلفی از جمله هزینه تمبر مالیاتی یا تمبر عوارض بوده که مبلغ آن در حدود 125 هزار پوند است.

اگر خانه خریداری شده در انگلیس در رهن باشد، باید مبلغی به عنوان وثیقه که در حدود 5 تا 40 درصد از قیمت ملک است، پرداخت شود. سایر هزینه‌های آتی شامل هزینه‌های وکیل، هزینه انتقال ملک به خریدار جدید، هزینه‌های ثبت زمین پرداختی به دولت انگلیس هستند. هزینه‌های جاری برای خرید ملک در انگلیس شامل هزینه پرداخت رهن، هزینه مربوط به بیمه خانه و لوازم خانه، هزینه‌های مربوط به نگهداری و تعمیرات خانه، هزینه مربوط به قبض‌های شرکت‌های خدماتی می‌باشند.

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت کانادا، مهاجرت به کانادا و اخذ پاسپورت کانادا با سرمایه گذاری می‌باشد. افرادی که تمکن مالی خوبی دارند، می‌توانند از این طریق اقامت این کشور را کسب کنند. در حقیقت می‌توان گفت دریافت اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری، یکی از بهترین روش برای افراد سرمایه گذار می‌باشد زیرا دولت کانادا بعد از مدتی به همه اعضای خانواده افراد متقاضی، اقامت می‌دهد.

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری، برای افرادی که سن آنها بیشتر از 35 سال است و مدرک آیلتس یا مدرک زبان فرانسه ندارند، بهترین گزینه است. افرادی که می خواهند از طریق سرمایه گذاری به کشور کانادا مهاجرت کنند، باید از نظر مالی دارای شرایط خوبی باشند و علاوه بر این قادر به پرداخت مبلغی که از طرف دولت کانادا تعیین شده نیز باشند. مبلغی که افراد متقاضی باید پرداخت کنند در حدود 350 هزار دلار است و علاوه بر این این افراد باید در کشور کانادا اشتغال زایی نمایند.

متقاضیان باید در ابتدا مدارک لازم برای دریافت اقامت را، برای اداره مهاجرت کانادا ارسال کنند. با توجه به این که برای مهاجرت به ا کانادا از طریق سرمایه گذاری محدوده سنی وجود ندارد، افراد متقاضی می‌توانند درهر سنی که هستند از طریق سرمایه گذاری اقامت کشور کانادا را اخذ کنند.

در این روش، متقاضیان با ارائه سابقه کاری در یک شرکت معتبر و همچنین با اثبات این که می‌توانند یک کسب و کار جدید در این کشور راه اندازی کنند، می‌توانند اقامت این کشور را دریافت کنند. افراد متقاضی برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، برای تکمیل پرونده باید سوابق شغلی خود را برای اداره مهاجرت بفرستند.

اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری

یکی از بهترین روش‌ها برای مهاجرت به کشور ترکیه، اخذ اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری است. مبلغی که دولت ترکیه برای سرمایه گذاری مشخص کرده است، در بخش‌های اقتصادی کشور ترکیه متفاوت می‌باشد ولی در نهایت افراد می‌توانند از این طریق اقامت ترکیه را اخذ کنند. یکی دیگر از بهتری روش‌های اخذ اقامت و پاسپورت ترکیه، خرید ملک در ترکیه است.

از آن جایی که پاسپورت کشور ترکیه بسیار معتبر بوده و به مدت 10 سال اعتبار دارد، افراد زیادی برای داشتن اقامت این کشور تلاش می‌کنند. کشور ترکیه در مقایسه با بسیاری از کشورها، مبلغ کم تری را برای سرمایه گذاری در نظر گرفته است و در نتیجه بسیاری از افراد کشور ترکیه را برای سرمایه گذاری انتخاب می‌کنند. متقاضیان می‌توانند با توجه به شرایطی که دارند، به روش‌های مختلف در کشور ترکیه سرمایه گذاری کنند.

یکی از بهترین روش‌ها برای سرمایه گذاری در کشور ترکیه، سرمایه گذاری از طریق خرید سهام است. کشور ترکیه با توجه به رشد و پیشرفت اقتصادی اش در سال‌های اخیر، سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه و سهام را تصویب کرده است. مبلغ مورد نیاز برای خرید سهام، 500 هزار دلار است و این مبلغ باید در حساب بانکی افراد موجود باشد. افراد متقاضی با سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه و سهام، این فرصت را به دست می آورند که اقامت این کشور را اخذ کنند. یکی از مهمترین شرایط برای سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه و سهام، نگه داشتن اوراق قرضه به مدت سه سال است. افرادی که با این روش در این کشور سرمایه گذاری می‌کنند، نمی‌توانند تا 3 سال سهام خود را بفروشند و این سرمایه باید تحت نظر وزارت صنایع و فن آوری کشور ترکیه باشد.

مطالب خواندنی