پیشنهادهای ویژه ی مهاجرتی برای بازنشستگان

پیشنهادهای ویژه ی مهاجرتی برای بازنشستگان

پیشنهادهای ویژه ی مهاجرتی برای بازنشستگان

اگر بازنشسته اید پاسپورتتان را دست بگیرید خانواده تان را بردارید و به هر کشوراروپایی که میخواهید مهاجرت کنید، شما تنها صرف اینکه بازنشسته هستید میتوانید یکی از موفق ترین و تضمینی ترین مهاجرت را با خانواده ی خود داشته باشید.

فقط چون بازنشسته نیستید از خیر این مطلب نگذرید!

چون این روش بیشترین امتیازات رو برای همراهان فرد بازنشسته دارد:

● فرزندان از حق تحصیل رایگان در یک کشور اروپایی برخوردار میشوند

● همسر از اجازه ی کار برخوردار میشود

● مدرک زبان نیاز نخواهید داشت

● امکان سفر به کل کشورهای اتحادیه اروپا را خواهید داشت

● اقامت دائم را هم معمولا پس از 5 سال کسب خواهید کرد و ریسک کمتری هم دارد

البته خود فرد بازنشسته اجازه ی کار نخواهد داشت و خوشبختانه این تنها محدودیتی است که روش اخذ اقامت از طریق بازنشستگی جلوی پای شما خواهد گذاشت. پس اگر فرد بازنشسته ای در خانه دارید حتما این روش مهاجرتی را با او درمیان بگذارید.

بخاطر دارید پیشتر گفتیم فرد بازنشسته اجازه ی کاردر اروپا را نخواهد داشت؟ شاید شمارا بابت نداشتن درآمد درآنجا نگران کرده باشیم پس بذارید آسوده خاطرتان کنیم، شما برای سرمایه گذاری در این کشور و کسب سود کاملا آزادید.

شرایط اخذ اقامت اروپا از طریق بازنشستگی

برای اخذ اقامت از طریق بازنشستگی تنها چیزی که نیاز دازید : تمکن است ... چقدر؟

میتوانید با کارشناسان ما در ویزا آتلانتیس تماس بگیرید تا هرچیزی که برای استقبال از این مسیر مهاجرتی روشن نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم، که وکلا ی ما همیشه برای راهنمایی شما در زمینه ی مهاجرت آماده هستند.

اما خبر خوش مهاجرتی!

متقاضیان مهاجرت به کشورانگلستان عجله کنید!

● از تابستان سال جاری تمام دانشجویان بین الملی که بصورت تحصیلی به این کشور مهاجرت کرده اند پس از فارغ التحصیلی اجازه خواهند داشت به مدت 2 و اگر دانشجوی دکتری بودند 3 سال در این کشور بدنبال کار بگردند و یا کار کنند.

● بنا بر گفته ی تیم نظارت بر اطلاعات مهاجرتی دانشگاه آکسفورد: بیش از یک میلیون از جمعیت مهاجرین ازسال 2019 تا سال 2020 بریتانیای کبیر را ترک کرده اند.

این باعث میشود این کشور دوباره ظرفیت مهاجر پذیری خودرا بالا برده که شانس خوبی برای ایرانیان متقاضی

 مهاجرت به انگلستان بحساب خواهد آمد.

انگلیس کشوری است دارای:

بهترین سیستم آموزشی دنیا

سطح زندگی با استانداردهای عالی و با کیفیت

پیشنهادات شغلی عالی و فراوان

و امکان پیشرفت سریع در مشاغل

هم چنین با 8 تا 10 سال زندگی دراین کشور می توان اقامت دائمش را بدست آورد و با گذشت 2 سال از اقامت دائم, می توان برای دریافت تابعیت انگلستان اقدام کرد که این به اندازه ای که همه ی مارا برای مهاجرت به انگلستان مجاب کند کافیست!

راه های زیادی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد اما ویزا آتلانتیس در حال حاضر بدلیل عدم ثبات سیاستهای مهاجرتی این کشور در مقابل ایرانیان 3 راه امن مهاجرت تحصیلی، کاری، و سرمایه گذاری را به شما پیشنهاد میکند.

انگلیس از آن دست کشورهایی است که به وفور خبر ریجکتی پرونده های مهاجرتی را از آن میشنویم به همین دلیل اگربصورت  فردی درحال اقدام هستید حتما قبل از تحویل مدارک آنهارا با یک فرد با تجربه بررسی کنید تا نقصی مدرک نداشته باشید.

مهاجرت به نیوزیلند

شاید نیوزیلند و طبیعت خارق العاده اش را از سری فیلمهای ارباب حلقه ها بیاد داشتته باشید، کشورکوچک و کم جمعیت اما پیشرفته ای که بزرگترین کمبودش نیروی کار است، شاید برای همین از بین تمام  راه های مهاجرت به این کشور ویزا آتلانتیس معمولا مهاجرت کاری را پیشنهاد میکند البته شما همیشه میتوانید از طریق دانشگاه های بسیار معتبر این کشور بصورت تحصیلی و یا از طریق سرمایه گذاری با خرید اوراق قرضه یا انواع راه های دیگرمهاجرتی به این کشورمهاجرت کنید.

اولین موردی که خیلی درباره ی اخذ اقامت نیوزیلند چشمگیر است:

● امکان مهاجرت بدون مدرک زبان هستش

● درآمد عالی حتی برای مشاغل دانشجویی و پاره وقت

● در زمینه ی تحصیلی این کشور کم از کشور همسایه اش  استرالیا ندارد و وام ها و تسهیلات حین تحصیل زیادی به دانشجویان بین المللی میدهد

●  امکان درخواست شهروندی پس از مدتی وجود دارد.

● خود فرد و در صورت داشتن همراه , هردو امکان تحصیل همزمان با کار را دارند.

جدا از تمام نکات و امنیازاتی که درباره ی اخذ اقامت نیوزیلند اشاره کردیم باید بگوییم این کشور درست مثل کانادا در زمینه ی کاری دارای سیستم امتیاز بندی است، پس اگر قصد مهاجرت کاری به نیوزیلند را دارید دست بجنبانید تا شامل محدودیت سنی نشوید.

و در این بین یادتان نرود که ویزا آتلانتیس میتواند بهترین JOB OFFER  های نیوزیلند را در اختیار شما قرار دهد، نام ویزا آتلانتیس تضمین ماست.