مقالات ISIهمسالان منحرف : 83 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
وجود دوستان و همسالان منحرف اوّلین عامل مؤثّر بر رفتارهای ضد اجتماعی کودکان و نوجوانان است. زیرا هنگامی که آن‌ها از نظر تحصیلی شکست می‌خورند و توسّط همسالان طرد می‌شوند، با سایر کودکان و نوجوانان منحرفی دوست می‌شوند که نگرش و انگیزه‌ی رفتار خشونت‌بار را در آن‌ها تقویت می‌کنند. میل به تأیید شدن توسّط دوستان منحرف آن‌ها را در معرض خطر رفتارهای ضدّ اجتماعی دایمی قرار می‌دهد. همنشینی با دوستان منحرف می تواند عامل اثرگذاری در گرایش نوجوانان به سوی رفتارهای پرخطر باشد.
در این صفحه، تعداد 83 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع همسالان منحرف آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Does offending intensify as exposure to violence aggregates? Reconsidering the effects of repeat victimization, types of exposure to violence, and poly-victimization on property crime, violent offending, and substance use