مقالات ISI صنعتی سازی : 139 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
فرآیند صنعتی سازی به معنای فرآیندی است که با بهبود کیفیت، زمان ساخت و استفاده از نیروی کار منجر به افزایش خروجی سیستم و بهینه سازی بهره برداری از تجهیزات، تسهیلات و تکنولوژی می­ شود. انقلاب صنعتی، اقتصاد و صنعت دستی را به تولید کارخانه­ ای و ماشینی تبدیل کرد. این انقلاب با ایجاد ماشین­ها ، قدرت بخار و ساخت آهن و فولاد در قرن ۱۸ آغاز گردید و با اختراعات نیروی الکتریکی و ماشین احتراق داخلی ، سوخت نفتی و سنتز شیمیایی در قرن ۱۹ به­ طور چشمگیری ترقی کرد و اکنون با علم الکترونیک و کامپیوترها به اوج خود رسیده است. هرکدام از این مراحل رشد صنعت به نوبه خود بهره ­وری را افزایش داد و کارایی و کیفیت محصولات را بهبود بخشیدند. به تعبیر دیگر هر جا که نیاز به تولید یک محصول در مقیاس بزرگ بوده، تولید صنعتی به کمک بشر آمده است. تاریخ صنعت نوین نشان داده که هر جا بشر نیاز به تامین احتیاجات خود در مقیاس بزرگ داشته، به تولید صنعتی روی آورده است که از نمونه های آن می توان از تولید اتومبیل تا لباس و حتی نان صنعتی اشاره کرد.
در این صفحه، تعداد 139 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع صنعتی سازی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.