مقالات ISIرقابت جویی : 90 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
رقابـت جویی فی نفسـه ویژگی پسندیـده و غبطـه برانگیـزی است .چون در این حالت، فرد بیـش از حد متعـارف پتانسیــل ها و استعداد های بالقـوه خود را عینیـت بخشیـده و ایـن امـر سبـب می شـود که فرد از همسـالان خـود پیـشی گیرد . ولی باید دانسـت هرچیـزی که شکلی افراطی و بیمارگـون به خود بگیـرد برای فرد بازدارنده و مشکل آفـرین شده و رقابـت جویی نیز نمی تواند از این قاعـده کلی مستثنـا باشد،چون سرمـایه گذاری افراطی در ایـن خصـوص سبــب می شـود که فـرد از بسیـاری از علایــق و لذات طبیعـی اش محروم گردد.
در این صفحه، تعداد 90 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع رقابت جویی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله