مقالات ISI تکانشگری : 199 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تکانشگری اصطلاحی است برای توصیف فرایندهای روان شناختی مختلف که بر تصمیم گیری و رفتار موثر است و در ساخت شخصیت انسانی دخیل می باشد. بروز و شیوع رو به رشد این خصوصیت، در رفتارهای مخاطره جویانه با اثرات بالقوه آسیب رسان طولانی مدت آن، باعث افزایش توجه روان شناسان به این موضوع شده است، چرا که کاهش عواقب و اثرات آسیب رسان تکانشگری و رفتارهای مخاطره جویانه و مخاطره آمیز و موارد مرتبط با آنها، یکی از جنبه های مهم ارتقاء سلامت روانی فرد و جامعه می باشد. تکانشگری یکی از حالات شخصیتی انسان است. تکانشگری در نشان دادن خشم، به خوبی نشان می‌دهد که چیزی باعث ناراحتی مزمن این نوجوانان و بالا رفتن سطح دلسردی و نومیدی آنها شده‌است. از آن مهمتر، تکانشگری نشان می‌دهد که نوجوان در حال کشمکش است تا سرچشمه‌های خشم را نادیده بگیرد و این کار را با تظاهر به این که منابع خشم اصلاً وجود ندارد، انجام می‌دهد. خشم سرکوب شده و نحوة تغییر مکان دادن آن، از عارضه‌های معمولی نوجوانانی است که، برای یافتن راه حل مشکلات خود، به روشهای غیر عادی جذب می‌شوند.
در این صفحه، تعداد 199 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تکانشگری آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.