مقالات ISI بازارهای لحظه ای : 121 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
بازار معاملات لحظه ای و یا بازار نقدی یک بازار عمومی مالی است که در آن داد و ستد ابزارهای مالی یا کالا بصورت تحویل فوری انجام می شود. این نوع بازار درست نقطه مقابل بازارهای معاملات اتی است، در بازار معاملات لحظه ای، حل و فصل معمالات در بازه زمانی t) + 2 ) روز کاری اتفاق می افتد، به عنوان مثال، تحویل پول نقد و کالا باید پس از دو روز کاری از تاریخ معامله انجام می شود.
در این صفحه، تعداد 121 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع بازارهای لحظه ای آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Is there a sweet spot in ethical trade? A critical appraisal of the potential for aligning buyer, supplier and worker interests in global production networks