مقالات ISIرفتار انسانی : 113 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
رفتار انسانی مجموعه ای از رفتارهای به نمایش گذاشته شده توسط انسان ها می باشد و تحت تاثیر فرهنگ ها، نگرش ها، احساسات، ارزش ها، اخلاق، قدرت، تفاهم، هیپنوتیزم، متقاعدسازی، اجبار و / یا ژنتیک است. همچینین رفتار انسانی طیف وسیعی از اقدامات و رفتارهای انسانی است که یک فرد در ارتباط با محیط اطراف خود و در پاسخ به محرک های مختلف و به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه ، داوطلبانه و یا اجباری به نمایش میگذارد.
در این صفحه، تعداد 113 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع رفتار انسانی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

The human body odor compound androstadienone increases neural conflict coupled to higher behavioral costs during an emotional Stroop task

Missed opportunities for catch-up human papillomavirus vaccination among university undergraduates: Identifying health decision-making behaviors and uptake barriers