دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 42795 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

توسعه سیستم های هوشمند برای استفاده از سیستم اطلاعاتی دانشگاه

عنوان انگلیسی
Development of the Intelligent System for the Use of University Information System ☆
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
42795 2014 8 صفحه PDF 14 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Procedia Engineering, Volume 69, 2014, Pages 402–409

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلمات کلیدی

1. مقدمه

2. دانشگاه موستار

2.1. حقایق

جدول 1. فهرست دانشکده ها

2.2. صلاحیت، ساختار سازمانی و اقدامات آینده

3. سیستم اطلاعاتی دانشگاه موستار

شکل 1. ISS – منوی برنامه های کاربردی وب [11]

4. توسعه سیستم هوشمند برای استفاده از سیستم اطلاعاتی دانشگاه

4.1. حقایق

شکل. 2. مدل سایبرنتیک سیستم.

4.2. ارزیابی دانش و معلومات

4.3. توسعه سیستم هوشمند

5. نتیجه گیری
ترجمه کلمات کلیدی
سیستم هوشمند - سیستم اطلاعات - فرآیند یادگیری
کلمات کلیدی انگلیسی
intelligent system; information system; learnng process
ترجمه چکیده
دانشگاه موستار به عنوان یکی از گامهای اساسی در روند ادغام اجتناب ناپذیر تصمیم گرفت یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه برای همه اعضای دانشگاه موستار معرفی کند. مشکلات و مقاومت هایی از سوی برخی از کارکنان نسبت به استفاده از این سیستم اطلاعاتی مطرح شد. برای تسهیل در فرایند یادگیری، و در عین حال به منظور کاهش هزینه های اداری و صرفه جویی در وقت در آموزش، ایده ایجاد یک سیستم هوشمند برای آموزش کار معلمان در سیستم اطلاعاتی دانشگاه مطرح شد. سیستم آموزش هوشمند یک محیط یادگیری پیشرفته متناسب با سطح فعلی دانشجویان را برایشان فراهم می کند. ما برنامه ای به نام مودل را به عنوان سیستم عاملی که سیستم ما بر اساس آن خواهد بود، برای ایجاد و نگهداری دوره های آنلاین از طریق اینترنت انتخاب کردیم. سیستم مدیریت یادگیری مودل، در زمینهIT از معلمان در سازماندهی و پیاده سازی دوره های آنلاین به طور کامل حمایت می کند. طرح و برنامه کار عبارت است از توسعه یک سیستم آموزشی برای استفاده از سیستم اطلاعاتی در دانشگاه موستار، که به طور کامل خودکار است و با نیازها و معلومات و دانش فعلی هر معلم که در آن آموزش می بیند متناسب و سازگار است و ویژگی های اصلی سیستم های کامپیوتری هوشمند را برای این سیستم به وجود می آورد.
ترجمه مقدمه
دانشگاه موستار یک دانشگاه یکپارچه نیست؛ هر دانشکده یک نهاد قانونی است. با توجه به قانون جدید آموزش عالی، دانشگاه موستاردر سال 2012 قوانین جدیدی را تصویب کرد که تغییرات سازمانی در جهت فرآیند ادغام در آینده را تعریف می کند. به عنوان یکی از گامهای اساسی در روند ادغام اجتناب ناپذیر تصمیم گرفت یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه برای همه اعضای دانشگاه موستار معرفی کند. مشکلات و مقاومت هایی از سوی پرسنل خاص (به خصوص افراد مسن) درباره استفاده از سیستم اطلاعاتی مطرح شد. برای تسهیل در فرایند یادگیری، و در عین حال به منظور کاهش هزینه های اداری و صرفه جویی در وقت در آموزش، ایده ایجاد یک سیستم هوشمند برای آموزش کار معلمان در سیستم اطلاعاتی دانشگاه مطرح شد.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  توسعه سیستم های هوشمند برای استفاده از سیستم اطلاعاتی دانشگاه

چکیده انگلیسی

As one of the essential steps towards the inevitable integration process University of Mostar decided to introduce a unified information system for all members of the University of Mostar. Difficulties and some kind of resistance from the side of some employees appear in the application of this information system. To facilitate learning process, and at the same time to reduce administrative costs and save time on the training, the idea of developing an intelligent system for training the work of teachers on University Information System came up. Intelligent tutoring system provides an advanced student learning environment, tailored to its current level of knowledge. As a platform on which our system will be based, we chose an application for the creation and maintenance of online courses via the Internet, Moodle. Moodle provides teachers with full IT support in the organization and implementation of online courses. A plan is to develop a teaching system for the use of University information system, which will be fully automated and adaptable to the needs and current knowledge of each teacher who is trained on it and that gives this system the principal characteristics of intelligent system.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.