مقالات ISIارتفاع هراسی : 12 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
اگر فردی از ارتفاع هراس داشته باشد، پزشکان اصطلاح" آکروفوبی" یا" ارتفاع هراسی" را به کار می برند. بودن در ارتفاع ممکن است باعث برانگیخته شدن سرگیجه شود- نگریستن به پایین از مکانی مرتفع، یا خیره شدن به بالا به شیئی بلند، می تواند احساسات چرخش محیط به دور فرد مربوط به سرگیجه را ایجاد کند و این احساسات چرخش به دور خود می تواند در ایجاد هراس از ارتفاعات نقش داشته باشد.
در این صفحه، تعداد 12 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع ارتفاع هراسی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Pharmacological modulation of metabotropic glutamate receptor subtype 5 and 7 impairs extinction of social fear in a time-point-dependent manner