دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 52889 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

پاسخگویی بار در بازار برق هند

عنوان انگلیسی
Demand response in Indian electricity market
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
52889 2012 9 صفحه PDF 21 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Energy Policy, Volume 50, November 2012, Pages 207–216

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

مقدمه

پس زمینه ای برای مدلسازی

مدلسازی

داده ها و مفروضات

نتایج

قیمت لحظه ای پیک و تعرفه خرده فروشی تثبیت شده

تاثیر بر تولید

وابستگی متقابل ایالت ها

نتیجه گیری
ترجمه کلمات کلیدی
برق، مقررات، پاسخ به تقاضا
کلمات کلیدی انگلیسی
Electricity, Regulation, Demand response
ترجمه چکیده
این مقاله یک روش برای پیاده سازی هزینه تنظیم سرویس در بازار خرده فروشی برق در هند ، زمانیکه بازار عمده فروشی آزاد شده است و از طریق یک بازار لحظه ای ساعتی عمل می کند را تشریح می کند. همانطور که در یک کشور در حال توسعه چهارچوب ملاحظات سیاسی سطوح تعرفه ، برجسته تر از امنیت عرضه می شود ، ارضا کردن سطح اختصاص داده شده تقاضا ، اهمیت کمتری پیدا می کند. تنظیم کنندگان بازار خرده فروشی اغلب توسط سیاست مداران مجبور به نگه داشتن تعرفه خرده فروشی در سطحی ، کمتر از مقدار بهینه می شوند. این محدودیت بودجه را بر شرکت های توزیع برای تهیه برق ، که لازم است تا به سطح تقاضای اختصاص داده شده برسد ، تحمیل می کند. این روشی است که پاسخگویی بار در سیستم معرفی شده است و تاثیر خودش را در قیمت های بازار لحظه ای دارد. ما چنین شرایطی از ناتوانی سرویس دهی تقاضای اختصاص داده شده را به عنوان بی فایدگی برای تنظیم کننده مدل می کنیم که این بی فایدگی باید به حداقل برسد و موازنه مربوطه را محاسبه می کنیم. این به یک مکانیزم سیستماتیک ، برای قطع بار ها منجر خواهد شد. ما دریافتیم که حتی یک قطع کوچک در توانایی شرکت های توزیع برای تهیه برق از بازار لحظه ای ، تاثیر عمیقی بر قیمت ها در بازار لحظه ای خواهد داشت.
ترجمه مقدمه
تنظیم کننده فدرال مرکزی برق هند بخشنامه لازم الاجرا ای را در سال 2006 منتشر کرد تا یک بحث را درباره ایجاد بازار لحظه ای ساعتی برای برق توسط قرارداد الکتریسیته 2003 آغاز کند. به عنوان یک نتیجه از این دو مبادله توان در حال بهره برداری در هند وجود دارد. با این حال ، اهمیت کمی در مورد چگونگی تاثیر بخش خرده فروشی تنظیم شده (پایین دست) بر خروجی های بازار لحظه ای (بالادست) وجود داشت. برخی استدلال می کنند که یکی از ویژگی های متمایز نظام بازار لحظه ای در هند یا در هر کشور در حال توسعه دیگر ، پاسخگویی بار است که تاکنون در بازارهای برق اروپا و ایالت متحده آمریکا غایب بوده است. در واقع تنظیم کنندگان و دانشگاهیان برای طراحی سیاست ها به طوری که مصرف کنندگان خرده بتوانند به قیمت ها در زمان واقعی پاسخ دهند ، تلاش قابل توجهی دارند . انگیزه چنین تلاش های از این واقعیت سرچشمه می گیرد که پاسخگویی بار در زمان واقعی به طور قابل توجهی می تواند توانایی فروشندگان برق در بازار لحظه ای در سواستفاده از قدرتشان در بازار را محدود کنند. بخش عمده ای از مقالات در زمینه بازار برق از مدل Cournot استفاده می کنند ، که در آن الاستیسیته تابع تقاضا ثابت فرض شده است. ایجاد اعتبار عملی و تجربی در چنین تابع تقاضایی سخت است. از سوی دیگر تحلیل عملکرد بازار لحظه ای غیر ممکن است مگر اینکه تابع تقاضا را بشناسیم.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  پاسخگویی بار در بازار برق هند

چکیده انگلیسی

This paper outlines a methodology for implementing cost of service regulation in retail market for electricity in India when wholesale market is liberalised and operates through an hourly spot market. As in a developing country context political considerations make tariff levels more important than supply security, satisfying the earmarked level of demand takes a back seat. Retail market regulators are often forced by politicians to keep the retail tariff at suboptimal level. This imposes budget constraint on distribution companies to procure electricity that it requires to meet the earmarked level of demand. This is the way demand response is introduced in the system and has its impact on spot market prices. We model such a situation of not being able to serve the earmarked demand as disutility to the regulator which has to be minimised and we compute associated equilibrium. This results in systematic mechanism for cutting loads. We find that even a small cut in ability of the distribution companies to procure electricity from the spot market has profound impact on the prices in the spot market.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.