دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 53165
ترجمه فارسی عنوان مقاله

یافتن میزان ذخیره پشتیبان بر اساس قابلیت اطمینان

عنوان انگلیسی
Reliability-Based Sizing of Backup Storage
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی
53165 2010 2 صفحه PDF
منبع

Publisher : IEEE (آی تریپل ای)

Journal : IEEE Transactions on Power Systems, Page(s): 1198 - 1199 ISSN : 0885-8950 INSPEC Accession Number: 11256801

فهرست مطالب ترجمه فارسی
عبارات شاخص

مقدمه

روش

پاسخ معادله انتگرالی

یک هدف قابلیت اطمینان جانشین

نتیجه‌گیری
ترجمه کلمات کلیدی
دسترسی، ذخیره پشتیبان، قابلیت اطمینان، هدف قابلیت اطمینان، ذخیره‌سازی، یافتن میزان ذخیره‌سازی -
کلمات کلیدی انگلیسی
—Availability, backup storage, reliability, reliability target, storage, storage sizing.
ترجمه چکیده
این مقاله یک روش تحلیلی برای تعیین اندازه یک واحد ذخیره پشتیبان برحسب ظرفیت توان و انرژی را توصیف می‌کند به گونه‌ای که یک هدف قابلیت اطمینان مشخصی را برآورده سازد. این پشتیبان می‌تواند به شکل ذخیره انرژی الکتریکی و یا ذخیره سوختی باشد. روش ارائه شده می‌تواند برای تاسیساتی که نیازمند سطح بالائی از قابلییت اطمینان در منبع تغذیه‌شان هستند، مفید واقع شود.
ترجمه مقدمه
استفاده از تجهیزات ذخیره کننده جهت تامین خدمات با قابلیت اطمینان بالا برای بارهای بسیار مهم و ضروری یک امر رایج است. در این مقاله عبارت "ذخیره‌سازی" در یک حالت کلی به کار می‌رود، تا هم ذخیره الکتریکی (مثل یک باتری، به عنوان بخشی از یک منبع تغذیه بدون وقفه یا UPS) را شامل شود و هم ذخیره سوخت را (مثل دیزل، به صورت ذخیره شده در مخزن یک دیزل‌ژنراتور). در تعیین اندازه مناسب ذخیره‌ پشتیبان برای یک کاربرد خاص، توان نامی بر اساس باری تعیین می‌شود که باید پشتیبانی شود و انرژی نامی نیز بر اساس دوره زمانی که بار باید هنگام خرابی منبع اولیه پشتیبانی شود تعیین می‌شود. انرژی نامی واحدهای UPS اغلب بر حسب آمپر ساعت (Ah) بیان می‌شود؛ در حالت ذخیره‌سازی سوخت، اندازه مخزن تعیین کننده میزان ظرفیت انرژی است، اما اغلب این مخزن را می‌توان با ذخیره‌سازی بیشتر در محل تامین کرد. این مقاله روش انتخاب اندازه تجهیز ذخیره‌‌سازی را بیان می‌کند به گونه‌ای که هدف قابلیت اطمینان برآورده شود. این روش یافتن اندازه تجهیز ذخیره پشتیبان را شاید بتوان برای تاسیساتی به کار برد که دارای بارهایی نیازمند سطوح بالائی از قابلیت اطمینان تغذیه باشند.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  یافتن میزان ذخیره پشتیبان  بر اساس قابلیت اطمینان

چکیده انگلیسی

This letter describes an analytical approach to determining the size, in terms of both power and energy capacity, of a backup storage unit in such a way as to meet a specified reliability target. The backup could be in the form of electrical energy storage or fuel storage. The proposed approach might benefit facilities that require high levels of reliability in their electric supply.