دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 54821
ترجمه فارسی عنوان مقاله

عدم اطمینان کیفیت و بازار انرژی تجدید پذیر: شواهدی از مصرف کنندگان آلمانی

عنوان انگلیسی
Quality uncertainty and the market for renewable energy: Evidence from German consumers
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی
54821 2016 8 صفحه PDF
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Renewable Energy, Volume 94, August 2016, Pages 106–113

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده 

کلمات کلیدی

1. مقدمه

2. کارهای قبلی و چارچوب نظری

2.1 مطالعات پیشین در مورد اولویت های مشتریان برای انرژی های تجدید پذیر

3. مواد و روش ها 

3.1 استراتژی تجربی

3.2 طراحی تجربی و داده ها

4. نتایج

5. بحث

جدول 1: نمونه ای از مجموعه ی انتخابی 

جدول 2: خلاصه ی آماری ویژگی های پاسخ دهندگان منتخب

جدول3: نتایج مدل و مقادیر تمایل به پرداخت 

جدول 4: تمایل به پرداخت اضافی بر حسب یوروسنت به ازای هر کیلو وات ساعت برای انرژی تجدید پذیر و نوع تامین کننده 

6. نتایج
ترجمه کلمات کلیدی
تعاون؛ آزمایش انتخاب گسسته؛ انتقال انرژی؛ آلمان؛ تمایل به پرداخت
کلمات کلیدی انگلیسی
Cooperatives; Discrete choice experiment; Energy transition; Germany; Willingness-to-Pay
ترجمه چکیده
مصرف کنندگان می توانند از میان طیف گسترده ای از پیمانکاران تامین برق، از جمله گزینه های برق سبز نوع برق مصرفی خود را انتخاب کنند. برق تولید شده از انرژی های تجدید پذیر دربرگیرنده ی عدم تقارن اطلاعات است. با در دست داشتن نمونه ای از بیش از 2،000 مصرف کننده برق آلمان ما پیشنهاد یک "بازار لیمویی" برای انرژی های تجدید پذیر را در یک آزمایش انتخابی مطرح کرده ایم. به طور خاص، ما دریافتیم که در مقایسه با شرکت های سرمایه گذار تمایل برای انرژی تجدید پذیر تقریبا دو برابر شده است که توسط تعاونی ها و یا خدمات برق دولتی متعلق به شهرداری ارائه می شود. مصرف کنندگان که مبادله با تأمین کنندگان را تجربه می کنند، تمایل بیشتری به پرداخت یک یورسنت در هر کیلووات ساعت برای تعاونی ها و دو یورو برای موسسات دولتی دارند. نتایج نشان می دهد که تحول سازمانی در بازارهای برق در حال تغییر به صورت پویاست و نه تنها به واسطه ابتکارات سیاسی بلکه بنا به انتخاب های مصرف کنندگان در بازار صورت می گیرد. سیاست های عمومی می تواند باعث کاهش تقارن اطلاعات با ترویج نشانه های دولت از محصولات سبز انرژی شود.
ترجمه مقدمه
در دو دهه گذشته، بازارهای خرده فروشی اروپایی برای الکترونیک اساسا تغییر پیدا کرده اند و حتی در بسیاری از کشورها از بین رفته است. در حال حاضر، تأسیسات برق متعلق به شهرداری ها برای مشتریان با شرکت های سرمایه گذار تعاونی های جدید به شکل مصرف کننده و دیگر مدل های کسب و کار مبتنی بر شهروندی در تولید انرژی در حال رقابت با یکدیگر هستند. در اجراي موافقتنامه هاي بين المللي، كشورهاي اروپايي تلاش مي كنند كه سيستم هاي انرژي خود را سبز سازند و ابزارهاي سياست گذاري مختلفي براي تضمين كاهش انتشار كربن توليدشده توسط برق پایه گذاری شده اند. به عنوان مثال، آلمان به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا تصمیم گرفته است تا استفاده از برق خالص را به حداقل برسانند و سهم مصرف انرژی های تجدیدپذیر در تولید برق را تا سال 2025 تا 40 درصد افزایش دهند. در سطح شهری، رفراندوم سیاسی که توسط شهروندان آغاز شده است به گونه ای که مردم خواستار تنظیم مجدد تأمین انرژی محلی شده اند. در هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان، اکثریت مردم در یک رفراندوم سیاسی به نفع محرومیت از شبکه برق و ظرفیت تولید محلی رای داده اند. در برلین نیز به طور مشابه میزان مشارکت اکثریت به 83 درصد رسیده است، اما میزان مطلوب 25 درصد بوده است که 0.9 درصد از آن دست رفته است. در هر دو مورد، شهروندان پیشنهاد کردند که مجددا توسط شهرداری یا تعاونی ها بر اساس سرمایه گذاری مشترک شهروندان در یک شرکت تحت کنترل مصرف کنندگان دموکرات ایستگاه های جدید برق تاسیس گردد. علاوه بر نقش شهروندان در فرایند سیاسی آنها شروع به انتخاب نوع عرضه کننده ای که در بازار می خواهند کردند. از سال 1998 مصرف کنندگان الکتریکی آلمان می توانند آزادانه از میان طیف وسیعی از تامین کنندگان برق و تعرفه ها از جمله گزینه های قدرت سبز انتخاب های خود را انجام دهند. علاوه بر قیمت یک سرویس دهنده ی عمومی عرضه کننده انرژی تجدید پذیر ویژگی های مختلف تامین کنندگان را به عنوان یکی از ویژگی های مهم قراردادهای برق در آزمایش های انتخابی مشخص شناخته شده است. اندازه شرکت، محل سکونت، و یا تعهدات به شفافیت بر قیمت تاثیر می گذارد تمایل مصرف کنندگان برای پرداخت برق و تفاوت بین گروه های مشتریان وجود دارد. با این حال، این مطالعات این واقعیت را نادیده گرفته اند که ویژگی های تولید کنندگان ممکن است با دیگر ویژگی های قراردادهای عرضه ارتباط داشته باشد. به ویژه تمایل مصرف کننده برای پرداختن انرژی تجدیدپذیر به سهم انرژی تجدیدپذیر در ترکیب بستگی دارد، بلکه ممکن است با تعهد عرضه کننده به شفافیت ارتباط برقرار کند. برای مصرف کنندگان مهم است بدانند دقیقا انرژی تجدیدپذیر که آنها خریداری می کنند چه خصوصیاتی دارد. بنابراین هدف این مقاله بررسی میزان تمایل به پرداخت مصرف کنندگان برای انرژی تجدید پذیر است که توسط نوع تامین کننده از هم متمایز شده است. ما با استفاده از داده ها از یک آزمایش گزینشی انتخابی با مصرف کنندگان برق آلمان به منظور بررسی میزان تمایل به پرداخت هزینه های انرژی تجدید پذیر توسط تامین کننده یعنی بین تعاونی های متعلق به مالکیت شهری و خصوصی متعلق به برق می پردازیم.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  عدم اطمینان کیفیت و بازار انرژی تجدید پذیر: شواهدی از مصرف کنندگان آلمانی

چکیده انگلیسی

Consumers can choose from a wide range of electricity supply contracts, including green power options. Electricity produced from renewable energy involves information asymmetries. With a sample of more than 2,000 German electricity consumers, we tested the proposition of a “lemon market” for renewable energy in a discrete choice experiment. Specifically, we found that, compared to investor-owned firms, additional willingness-to-pay for renewable energy is approximately double when offered by cooperatives or municipally-owned electricity utilities. Consumers who are experienced with switching suppliers have an additional willingness-to-pay of one Eurocent per kilowatt hour for cooperatives and two Eurocents for public enterprises. The results demonstrate that organizational transformation in dynamically-changing electricity markets is not only driven by political initiatives but also by consumers' choices on the market. Public policy may reduce information asymmetries by promoting government labeling of green energy products.