مقالات ISI فیلتر کالمن : 138 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
فیلتر کالمان یک فیلتر بازگشتی کارامد است که حالت یک سیستم پویا را از یک سری اندازه گیری‌های همراه با خطا برآورد می‌کند. روش فیلتر کالمان یکی از عناوین مهم در تئوری کنترل و مهندسی سیستم‌های کنترلی می‌باشد. فیلترهای کالمان بر اساس سیستم‌های خطی پویا گسسته در بازه زمانی هستند[نیازمند منبع]. آنها بر اساس زنجیره ماکوف مدل شده، به کمک عملگرهای خطی ساخته شده اند و توسط پارازیت گاشین تحریک می‌شوند.
در این صفحه، تعداد 138 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع فیلتر کالمن آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Acoustic velocity measurement by means of Laser Doppler Velocimetry: Development of an Extended Kalman Filter and validation in free-field measurement

Time–frequency analysis based on Vold-Kalman filter and higher order energy separation for fault diagnosis of wind turbine planetary gearbox under nonstationary conditions